Strona główna » Golf to moja pasja – promocja nowej książki golfowej
ARTYKUŁY GOLF GURU POLECA WIADOMOŚCI GOLFOWE

Golf to moja pasja – promocja nowej książki golfowej

W warszawskiej księgarni Świat Książki na Koszykach odbyła się promocja książki Wojciecha Pasynkiewicza.

Wieczorne spotkanie zgromadziło sporą liczbę gości wśród których był min.:
Prezes PZG Marek Michałowski, Prezes Stowarzyszenia Golfa Kobiet Elżbieta Panas, Założyciel kanału Golf Channel Polska Marek Sowa, i wielu innych znakomitych gości

Autor książki opowiadał jakie były okoliczności powstania książki:

Kiedyś byliśmy u znanego małżeństwa golfowego: Ewy i Krzysztofa Geritz . Wszedłem do pokoju Krzysztofa i zobaczyłem dosłownie, na całych ścianach piłeczki golfowe i zapytałem – co to jest ? A on mówi –każde pole golfowe robi swoją piłeczkę i nadrukowuje na tej piłeczce logo pola. Zapytałem – Ty na tych wszystkich polach grałeś ? On mówi – Nie, ale ja zbieram wszystkie piłeczki. Wróciłem do domu i postanowiłem że ja też zacznę zbierać piłeczki, ale będę zbierał tylko te piłeczki z pól na których zagrałem. No i zacząłem zbierać  a żona zamówiła szafkę u najlepszego stolarza w Polsce u Pana Dawidczyka. Piłeczki zaczęły dumnie zapełniać poszczególne dziurki w szafce. No a potem poszedłem dalej, bo powiedziałem sobie że będę zwiedzać pola golfowe a pamiątka będą relacje z podróży.

Prowadzący spotkanie był ciekaw czy są plany na kolejne książki:

W kolejnych magazynach są plany na nowe felietony golfowe. To już materiał na kolejna książkę, wiec jeśli będzie zainteresowanie, kolejna książka na pewno powstanie.

Następnie autor opowiadał o propagowaniu golfa wśród nie golfistów, samym golfie i o tym  jak zaczął swoją przygodę.

Na zakończenie do autora ustawiła się spora kolejka czytelników, którym Wojtek Pasynkiewicz podpisywał egzemplarze nowo wydanej książki.


Wojciech PASYNKIEWICZ

Pasjonat i propagator golfa. Z wykształcenia lekarz medycyny, prezes Promed SA. W swojej książce: Golf to moja pasja, sfotografował, opisał i ocenił prawie 400 różnych pól golfowych w 42 krajach.


 


 

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKLEPY GOLFOWE

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!