Jim Furyk zakończył jedną z rund na turnieju golfowym Travelers Championship z wynikiem 58. To rekordowy wynik w historii PGA Tour, najbardziej prestiżowej serii rozgrywek golfowych na świecie. Travelers Championship wygrał Russell Knox.


Turniej Travelers Championship  wygrał  31-letni szkocki golfista Russell Knox. Był to jego drugi w karierze turniej rangi PGA Tour który zakończył zwycięstwem, ale największym osiągnięciem tego turnieju była runda z rekordowym wynikiem 58 uderzeń  w wykonaniu 44-letniego Jima Furyka. Dzień przed rekordem Furyk  zagrał 72 uderzenia.

Tylko sześciu golfistów w historii PGA Tour zagrało poniżej  59 uderzeń. Furyk zrobił to już po raz drugi w karierze. Pozostali to : Stuart Appleby w 2010 podczas Greenbrier Classic, Paul Goydos w 2010 podczas John Deere Classic, David Duval w 1999 podczas CareerBuilder Challenge, Chip Beck w 1991 podczas Shriners Hospitals oraz Al Geiberger w 1977 podczas FedEx St. Jude Classic.

Jim-Furyk-golfguru-pl

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.