Jedna z największych marek produkujących odzież i sprzęt sportowy zamyka produkcję sprzętu golfowego. Nike gigant na rynku sportowym ogłosił, że kończy z produkcją kijów, toreb i piłeczek golfowych.

Ostatni rok przyniósł w sektorze golfa spory sprzedaży.  Nike zdecydowało się na drastyczny krok. To koniec z produkcją i sprzedażą kijów, toreb, piłek golfowych. Firma pozostaje przy produkcji  odzieży i obuwia przeznaczonych dla golfistów.

– Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku obuwia i odzieży w golfie, zostajemy w tym sektorze. Osiągnęliśmy to przez ciągłe innowacje i inwestycje, docenili to sportowcy i amatorzy dzięki czemu rozrosła się nasza marka – powiedział prezydent firmy Trevor Edwards.

Przez wiele lat twarzą Nike w świecie golfa był Tiger Woods. Firma współpracowała także z innymi wielkimi postaciami tego sportugolfistami: Rorym McIlroyem, Paulem Caseyem, Brooksem Koepką i Tonym Finau.

Kilka miesięcy wcześniej wyjście z rynku golfowego ogłosił także inny gigant w branży firma Adidas. Właściciel marek TaylorMade, Asworth oraz Adams Golf.

Zobacz ofertę kijów do golfa na golfhelp.pl.

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.