Polski rynek wydawniczy od grudnia wzbogaci się w kolejną książkę o tematyce golfowej.

 

Tym razem Wojciech Pasynkiewicz którego relacje z pól golfowych na całym świecie możecie obserwować na Golfguru, wydaje książkę Golf moja pasja. Podróże z golfem w tle.

Książka to zbiór opowieści nie tylko po polach ale także po ich okolicach. Autor z pasja opowiada o historii golfa, etykiecie golfowej, najsławniejszych golfistach.

Wersja papierowa w księgarniach od 07.12.2017 tuż przed świętami.

 


Inn książki o tematyce golfowej  które warto przeczytać to:

Krzysztof Czupryna, Skuteczna gra w golfa– encyklopedia 2- tomowa o golfie

Krzysztof Czupryna, Maciej Miszczak, Jak zostać mistrzem gry w golfa, czyli jak dojść do hcp 0 – książka dla golfistów z wieloma praktycznymi poradami

Michał Kopczewski, Czego uczy nas golf – książka w formie wywiadów z osobami które grają w golfa lub są popularyzatorami golfa.

You may also like

1 Comment

  1. Dzięki Jacku. To nie jest poradnik golfowy. Trochę felietonów z moich podróży i przygód i trochę informacji o historii golfa i wielkich nazwiskach. Zachęcam do kupna książki i proszę o uwagi, szczególnie te krytyczne – mam nadzieję na przyszłość. Szczególnie miło by było gdybyście zechcieli zagłosować na moją książkę : Moja książka bierze udział w konkursie “Najlepsza książka na gwiazdkę”

Comments are closed.