728x90 Toyota Lato Aygo v1
Strona główna » NOWOŚCI PRODUKTOWE » PGA TOUR 2K21 – nowa gra golfowa
NOWOŚCI PRODUKTOWE

PGA TOUR 2K21 – nowa gra golfowa

PGA TOUR 2K21 Golfguru okładka
728x90 Toyota Lato CorollaSD v1

Pod koniec wakacji dokładnie, 21 sierpnia firma Cenega wypuszcza na rynek nową grę golfową  PGA TOUR 2K21.

Gra będzie dostępna na PlayStation®4 oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej. W wydaniu na Nintendo Switch ukaże się jesienią 2020.

PGA TOUR 2K21 Golfguru 3

Niezależnie czy jesteś  golfistą, czy szukasz rozrywki, w PGA TOUR 2K21 znajdziesz coś dla siebie. W grę można grać z topowymi zawodnikami  min  Justinem Thomasem i jedenastoma innymi, topowymi golfistami na zapierających dech, wiernie odwzorowanych polach golfowych, w tym: TPC Sawgrass, East Lake Golf Club.

Dodatkowo każdy zawodnik może utworzyć swoja drużynę MYPLAYER i grać według swoich zasad w różnych formatach gry Stroke Play, czy Scramble.

Nowicjusze mogą korzystać z samouczków, wskazówek i sugestii dotyczących wykonywania uderzeń. Każdy z gracy może zaprojektować swoje pole golfowe oraz wybrać sprzęt oraz ubranie do gry.

Więcej informacji o grze już wkrótce na golfguru

Cenega, oficjalny partner firmy 2K, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra sportowa, poświęcona golfowi – PGA TOUR 2K21

728x90 Toyota Lato CorollaTS v2

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

REKLAMA