Trwają zapisy do udziału w piątym turnieju cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Zawody odbędą się 2 lipca w Modrym Lesie – jednym z najwyżej notowanych europejskich pól, jedynym w Polsce obiekcie projektu samego Gary Playera.

Modry Las zlokalizowany jest kilka kilometrów od Choszczna, w województwie zachodniopomorskim. Mistrzowskie 18-dołkowe pole zostało otwarte przez pochodzącego z RPA legendarnego golfistę Playera w 2009 roku i od razu weszło do finału przeprowadzonego przez prestiżowy amerykański Golf Inc. rankingu na najpiękniejsze pole na świecie otwarte w sezonie 2009/ 10. W roku 2014, niemieckie czasopismo golfowe Golf Journal sklasyfikowało Modry Las na liście stu najlepszych pól w Europie, a aktualnie obiekt plasuje się na 1. pozycji rankingu Top100golfcourses.co.uk.

Sam Gary Player opisał Modry Las jako „pole z klasą, wyrzeźbione w pięknym, naturalnym krajobrazie wśród lasów sosnowych i jezior zasilanych wodą z pobliskiego źródła oraz połaci dzikich kwiatów”, podkreślając jego niesamowitą lokalizację. Obiekt rozciąga się na 130 ha, a poza 18-dołkowym polem znajduje się tutaj 9-dołkowy treningowy Orli Las oraz driving range.

Tradycyjnie już, podczas turnieju Mastersów, uczestnicy będą mogli wziąć udział w jazdach offroadowych samochodami marki Mitsubishi. W otoczeniu naturalnych krajobrazów Pomorza Zachodniego będzie to podwójna przyjemność!

You may also like

Comments are closed.