Do świąt Bożego narodzenia mamy coraz mniej czasu, więc aby obdarować bliskich naprawdę pięknymi i trafionymi prezentami pod choinkę, warto pomyśleć o nich już teraz.

Zebraliśmy dla Was pomysły na świąteczne prezenty , zaskoczcie swoich bliskich.


Nasz pierwszy pomysł to mata golfowa ProPutting o wymiarach 1,5 m x 3 m. Trzy dołki i bardzo dobre wykonanie maty, będzie dobrym prezentem na długie zimowe wieczory.

 

Do kupienia w Golfhelp.pl

LINK:


Dla bardziej wymagających golfistów najlepszy prezent to niezawodny zegarek golfowy Garmin Approach S60.

Zegarek wyświetla informacje na dużym kolorowym wyświetlaczu dotykowym o przekątnej 1,2 cala. Urządzenie wytrzymuje do 10 godzin podczas gry w golfa i do 10 dni w trybie zegarka, Tak naprawdę możesz korzystać z niego nie tylko do gry w golfa, ale też do biegania, jazdy na rowerze, pływania i innych sportów dzięki fabrycznie wgranym profilom aktywności. Dzięki funkcjom śledzenia aktywności takim jak pasek ruchu, alarmy wibracyjne oraz liczniki kalorii i kroków, zegarek Approach S60 sprawdza się w każdej sytuacji.

.

Do kupienia First Warsaw Pro Shop (Rajszew) lub w Golfhelp.pl

LINK:


W zimę warto zadbać nie tylko o formę golfową ale również o relaks i odpowiednie nawilżenie cery. Nasza propozycja to zabieg pielęgnacyjny GLYCOLIC REFINING PEEL EPICUREN’S FACIAL.

Zabieg dedykowany dla mężczyzn, dogłębnie oczyszczający i rozświetlający skórę, wzbogacony relaksującym masażem twarzy, szyi i karku. Do wyboru ulubione męskie zapachy avocado lub tea tree. Ta słynna na całym świecie marka kosmetyków profesjonalnych, w Polsce dostępna wyłącznie w New York Laser Center.

 

LINK:


Kolejnym propozycja to  zestaw „Mistrz Golfa”  w skład której wchodzi książka Jak zostać mistrzem gry w golfa – kolejny bestseller napisany przez Krzysztof Czuprynę oraz Macieja Miszczaka.

Do kupienia First Warsaw Pro Shop (Rajszew) lub w Golfhelp.pl

LINK:


 

Nie wiesz co wybrać dla Twoich bliskich na prezent? Podaruj Voucher podarunkowy SAJDA GOLF, pierwszej polskiej marki golfowej produkująca ubrania golfowe. Idea stworzenia marki golfowej powstała przez projektantkę Majkę Sajda, która swoje pierwsze golfowe kroki stawiała w 2015 roku. Im bardziej wgłębiała się ona w tajniki gry w golfa, tym częściej zauważała modowe potrzeby polskich golfistów.

Vouchery dostępne na stronie Sajda Golf

LINK: http://sajdagolf.pl/kategoria-produktu/odziez-meska/


 

Ciekawą propozycją jest Zestaw Upominkowy PING trzy pozycje: ręcznik, czapka, rękawiczka, niezbędne dla każdego golfisty- prezent zawsze trafiony.

Do kupienia First Warsaw Pro Shop (Rajszew) lub w Golfhelp.pl

LINK:


 

Mamy również coś wyjątkowego: Voucher First Warsaw Golf, na najbardziej prestiżowe i najstarsze pole golfowe w Polsce.  Voucher to wstęp na  18-dołkowe pole golfowe które przez wielu uznawane jest za jedno najbardziej wymagających pól golfowych w Europie. Pierwsze 11 dołków ma charakter typowo parkowy, z szerokimi fairway’ami i jeziorami. Ostatnie 7 dołków cechuje się z kolei wąskimi fairway’ami otoczonymi starymi drzewami.

Voucher dostępny w recepcji Klubu First Warsaw pod numerem 530 577 477.

 

Kolejne pomysły już za tydzień

 

You may also like

Comments are closed.