Za dwa tygodnie, 7 czerwca (wtorek), wszystkie golfistki oraz chętne panie do nauki golfa, będą mogły wziąć udział w pierwszej na świecie inicjatywie dedykowanej tylko im – Międzynarodowym Dniu Golfa Kobiet.

Inauguracyjne wydarzenie odbędzie na całym świecie 7 czerwca w lokalnych godzinach popołudniowych (16:00-20:00) na wybranych obiektach golfowych. Będzie to pierwsza tak globalna impreza poświęcona promocji golfa kobiecego. Ideą jest zachęcenie kobiet i dziewcząt w każdym wieku do poznania tajników oraz sekretów golfa.

Pomysł na Dzień Golfa Kobiet zrodził się wśród kobiet: zawodniczek, menadżerek oraz trenerek pracujących od lat w branży golfowej na całym świecie. Organizatorki zachęcają obiekty golfowe, zarówno te większe jak i mniejsze, do zaangażowania się w realizację projektu polegającego na organizacji bezpłatnych zajęć dla kobiet: 2 godzin gry i nauki golfa oraz 2 godzin integracji kobiet.

W Polsce jako pierwszy do akcji przyłączył się warszawski Olympic GC. Ponadto Międzynarodowy Dzień Golfa Kobiet odbędzie się także na obiektach: Kuźnia Golfa, Golf Parks Poland oraz w Sobieniach Królewskich G&CC.

Rejestracja jest otwarta dla każdego pola, driving range’u, akademii, sklepu czy wypożyczalni golfowej.

You may also like

Comments are closed.