Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w niezwykłym golfowym wydarzeniu. W sobotę 25 czerwca 2016 roku odbędzie się Turniej Golfowy Stomatologów. Miejscem turnieju będzie pole golfowe Lisia Polana w Pomiechówku k/Warszawy. Impreza, uzupełniona o fantastyczną zabawę, dedykowana jest zarówno graczom, chcącym wziąć udział w rywalizacji, jak i osobom towarzyszącym, pragnącym aktywnie spędzić ten sobotni dzień.

Gra w golfa staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Kiedyś, sport zarezerwowany dla elity, teraz nabiera na popularności. Tak jak przed wojną, na polu golfowym nawiązuje się i ugruntowuje znajomości biznesowe. Teraz w golfa grywają osoby w różnym wieku i z różnych środowisk. To nie tylko wspaniała rywalizacja, ale również pomysł na spędzenie aktywnie i kreatywnie wolnego czasu. Coraz częściej na pole golfowe przyjeżdżają całe rodziny w celu wypoczynku i odstresowania się po tygodniu pracy. Golf staje się sposobem życia. Nie przypadkowo w Polsce powstają fantastyczne pola golfowe w ciekawych i malowniczych miejscach oraz specjalistyczne sklepy branżowe. Okazuje się, że znaczną grupę graczy stanowią stomatolodzy.

Rozgrywki odbędą się w dwóch kategoriach: STOMATOLODZY oraz OPEN. Kategoria STOMATOLODZY przewidziana jest dla osób z branży (stomatologów, techników dentystycznych, studentów stomatologii), natomiast kategoria OPEN dla wszystkich pozostałych osób.

Każda kategoria składać się będzie z następujących podkategorii:
stroke play netto 0 – 18,0
stableford netto 18,1 – 36,0
stableford netto 36,1 – 54,0

Konkurs hole-in-one – tylko dla stomatologów! Dla wszystkich graczy konkursy logest drive oraz nearest to the pin.

Jednym z najciekawszych i najpopularniejszych pól golfowych w Polsce jest Lisia Polana. Obiekt położony jest w malowniczej dolinie Wkry, w miejscowości Pomiechówek, w bezpośredniej bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego. Kompleks rekreacyjno-sportowy Lisia Polana, zlokalizowany 40 kilometrów od centrum Warszawy, złożony jest z osiemnasto-dołkowego pola golfowego wraz z zapleczem hotelowym na 40 osób oraz restauracją. W infrastrukturę wkomponowane są ziemne korty tenisowe oraz świetnie wyposażony plac zabaw dla najmłodszych. Jej personel nieustannie pracuje nad ulepszaniem i pielęgnacją pola. Rocznie odbywa się tu ponad 40 turniejów. Prowadzona jest szkółka golfowa, w której początkujący oraz zaawansowani gracze szlifują formę i pokonują kolejne etapy wtajemniczenia tego wspaniałego sportu.

Głównym sponsorem nagród dla zwycięzców w Kategorii STOMATOLODZY są firmy: Makromed oraz Grupa Dystrybucyjna Dental Color.

Najlepsi stomatolodzy otrzymają nagrody: turbiny PanaMax2 o wartości 1000 PLN każda, zasponsorowane przez firmę Makromed, oraz wartościowe vouchery do zrealizowania w sklepach Grupy Dystrybucyjnej Dental Color.

Na jednym z dołków par 3 będzie można zdobyć nagrodę za hole-in-one, w postaci wyjątkowej turbiny klasy premium – Ti-Max Z900L o wartości 3000 PLN, zapewnioną przez Makromed.

Sponsorami nagród w kategorii OPEN są: Klub Golfowy Lisia Polana, Dental Color, Makromed oraz Sajda Golf. Zwycięzcy kategorii OPEN otrzymają vouchery do zrealizowania w sklepach golfowych Masters Sport ProShop (zlokalizowanych przy polach golfowych Lisia Polana, Sobienie Królewskie oraz First Warsaw GC), vouchery od firmy odzieżowej Sajda Golf oraz weekendowe pobyty w Hotelu Lisia Polana.

Zwycięzcy konkursów nearest to the pin oraz longest drive otrzymają nagrody w postaci sprzętu golfowego, ufundowanego przez firmę Golf Help.

Osoby towarzyszące, nie biorące udziału w turnieju, będą miały okazję rozpocząć przygodę z golfem lub podszlifować swoje umiejętności na Akademii Golfa, której sponsorem jest Dom Inwestycyjny XELION.

Najmłodszych zachęcamy do spróbowania swoich sił w golfie oraz do zabawy na placu zabaw. Atrakcje dla dzieci zapewnia wydawnictwo MediaFlor – Dla Dzielnego Pacjenta.

Patronami medialnymi Turnieju Golfowego Stomatologów są: najpopularniejsze czasopismo dla golfistów w Polsce Golf&Roll i portal golfowy GolfGuru.pl oraz stomatologiczne czasopisma branżowe: Forum Stomatologii Praktycznej, Stomatologia oraz Twój Przegląd Stomatologiczny.

Partnerem technologicznym, dzięki któremu powstała strona internetowa turnieju, jest firma eEngine Software House. Druk materiałów promocyjnych turnieju zasponsorowała firma Media Press.

Rejestracja na turniej: Klub Golfowy Lisia Polana, tel. 22 794 32 05,

 

LP_1 sm LP_12 sm LP_33 sm Drukowanie

 

You may also like

Comments are closed.