Strona główna » ARTYKUŁY » WYWIADY » Acushnet wchodzi do Polski
WIADOMOŚCI GOLFOWE WYWIADY

Acushnet wchodzi do Polski

Światowy producent takich marek jak TITLEIST i FOOTJOY zdecydował się na sprzedaż produktów bezpośrednio w Polsce. Jak to zmieni Polski rynek ? Czego możemy oczekiwać?

Między innymi na te pytania odpowiada Petr Tomasek -Area Sales Manager Mid-Eastern Europe Acushnet

Jakie są plany firmy na 2018 rok i kolejne lata, Jakie nowe produkty zostaną wprowadzone na rynek w tym roku ?

Moim zdaniem, Polska jest rozwijającym się rynkiem z ogromnym potencjałem. W pierwszym roku chciałbym osobiście poznać wszystkich klientów i zbudować udaną sieć dystrybucji z najlepszą w swojej klasie obsługą.

W tym roku wprowadziliśmy wiele wspaniałych produktów. Misją Acushnet jest: PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA PIŁEK GOLFOWYCH NAJWYŻSZEJ WYDAJNOŚCI I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DLA DEDYKOWANYCH GOLFISTÓW. Nie jest łatwo wybrać te najważniejsze, ale zwróćmy uwagę na kilka z nich: nowe piłki TourSoft oraz AVX, wedge SM7, nowa linia Select od Scotty Cameron, seria kijów 718 szczególnie AP3 są fenomenalne, a od FJ na pewno trzeba wspomnieć o butach Tour S , PRO FLX, rękawiczki Contour FLX i nasza nowa linią odzieży.

Dlaczego marka TITLEIST jest tak popularna i którzy światowi  gracze grają kijami Titleist?

Uważam, że jest to związane ze wspomnianą filozofią Acushnet. Przez ostatnie 30 lat kijami Titleist grali gracze amerykańskiego PGA Tour. Misja naszego zespołu jest prosta: produkuj NAJLEPSZE produkty w danej kategorii.

Większość pracowników to ludzie zafascynowani golfem  Na turniejach  Masters piłki  Titleist są używane przez  z 62% graczy, którzy wybierają ProV1 lub ProV1x, prawie czterokrotnie częściej niż piłki innych firm . Titleist jest również najlepszym wyborem w kategorii ironów i  hybryd. Wedge Vokey Design Wedges uplasowały się jako najlepsze kije  do krótkiej gry i trudno o znalezienie lepszej alternatywy.

Gracze tacy jak Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott, Bill Haas, Jimmy Walker, Webb Simpson, Patton Kizzire, Ian Polter wybrali naszą markę i są to długoterminowe kontrakty.

 

Czy planujesz współpracę z polskimi PRO, czy zorganizujesz szkolenia produktowe ?

Tak, wspieranie / współpraca z członkami PGA jest jednym z naszych kluczowych zadań. Przeprowadzimy szkolenie min  w zakresie dopasowania kijów

Czy znasz polskie pola golfowe lub miałeś szansę zagrać na jednym z nich?

Niestety jeszcze nie, ale słyszałem wiele pozytywów od czeskich graczy PGA. Nie mogę się doczekać, aby u Was zagrać

Jakie kije masz w swojej torbie?

917D2 10,5 ° Diamana Blue Stiff, 917F2 15 ° Diamana Blue Stiff, 718 AP3 3-48, SM6 (54,58)

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.