Strona główna » Co robi Ani Mru-Mru na polu golfowym?
WIADOMOŚCI GOLFOWE

Co robi Ani Mru-Mru na polu golfowym?

Oceń artykuł

Ani Mru-Mru gra w golfa. Zobacz jak!

W niedzielę w turnieju Deutsche Bank Polish Masters wystąpili dwaj członkowie kabaretu Ani Mru-Mru. Marcin Wójcik i Michał Wójcik rywalizowali na polu Toya Golf & CC obok stu innych golfistów. Jak im poszło? I kto jeszcze ze sławnych gra w golfa?

Michał Wójcik i Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru to całkiem utalentowani golfiści amatorzy. W turnieju rywalizowali w kategorii 15,1-20 hcp (to poziom umiejętności golfisty – im niższy hcp, tym lepiej). Znani kabareciarze grali w jednym flighcie (startująca grupa; miejsce startu to tzw. tee), co miało pomóc w golfowych zmaganiach.

Za daleko do pucharów

– Grało się znakomicie, dlatego że ja jestem krótkowidzem, a kolega dalekowidzem. W związku z tym że nie widzimy swoich uderzeń, podobają nam się uderzenia przeciwnika – żartował po zejściu z pola Marcin Wójcik.

Niestety, tym razem żadnemu z kabareciarzy nie udało się zdobyć pucharu. Michał Wójcik uplasował się na 10 miejscu z wynikiem 77, natomiast Marcin Wójcik na miejscu 12 z wynikiem 78.

– Zrobili te flagi tak, że ciężko było czasami, teesy poodsuwali do tyłu – narzekał w żartach na odległości od dołków Marcin Wójcik, a Michał Wójcik wtórował: – A jaki to problem podsunąć do przodu?

Ani Mru-Mru ma już w planach kolejne turnieje, w tym jeden z najsłynniejszych na świecie The Open. Jednak tutaj Marcin Wójcik planuje być tylko widzem i podpatrywać zawodowców.

 

Sławni wciągają w golf

Członkowie Ani Mru-Mru to kolejne rozpoznawalne osoby, które rozsmakowały się w golfie. Obok kabareciarzy w niedzielnym turnieju wystartowało ponad stu zawodników, wśród nich mistrz olimpijski w rucie młotem Szymon Ziółkowski, a także tekściarz i satyryk Rafał Bryndal. Szymon Ziółkowski w niedzielę stanął na podium. Zajął trzecie miejsce w swojej kategorii 25-20,1 hcp.

Zawodowi sportowcy nierzadko zaczynają grać w golfa – zarówno po zakończeniu kariery, jak i w trakcie. Często stają się też gorącymi orędownikami tego sportu. Przykładowo ambasadorami turnieju Deutsche Bank Polish Masters – największych zawodów golfowych dla amatorów w Polsce – są Tomasz Iwan, były piłkarz, a obecnie dyrektor reprezentacji Polski, oraz hokeista i olimpijczyk Mariusz Czerkawski. Abasadorem został także muzyk z zespołu Afromental Wojtek „Lajan” Witczak.

Golf przyciąga coraz więcej osób, co widać na polach golfowych w trakcie takich turniejów jak Deutsche Bank Polish Masters. Organizowane są wtedy akademie golfa, gdzie początkujący mogą poznać ten sport pod okiem profesjonalistów i spróbować swoich sił na polu. W niedzielę w akademii uczestniczyło aż 45 osób, w tym rodziny z dziećmi.

Najbliższy turniej eliminacyjny Deutsche Bank Polish Masters 8 lipca na polu Sierra Golf Cup.

Ani Mru-Mru gra w turnieju golfowym Deutsche Bank Polish Masters

Jak poszło członkom Ani Mru-Mru w niedzielę w naszym turnieju? Co będzie robił Marcin Wójcik na The Open? I jaki jest "najsuperowszy" turniej? 😉 Zobaczcie na filmie. 🙂

Opublikowany przez Santander Polish Masters Poniedziałek, 26 czerwca 2017

 

 

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKLEPY GOLFOWE

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!