WIADOMOŚCI GOLFOWE

Dlaczego ten turniej golfowy jest inny?

Dlaczego ten turniej golfowy jest inny? Przez Japonię i… Macieja Stuhra

Po raz pierwszy w Polsce, z mocnym japońskim akcentem, nietypowymi nagrodami, które ucieszą golfistów, i udziałem znanego aktora Macieja Stuhra. Mitsubishi Motors Golf Championship to turniej, którego golfowa Polska jeszcze nie widziała.

Mitsubishi Motors Golf Championship zostanie rozegrany w naszym kraju po raz pierwszy. Sportowej rywalizacji będzie towarzyszyć wiele atrakcji i rozrywek. Znajdzie się coś dla golfistów, coś dla fanów mocnych wrażeń, a także dla rodzin z dziećmi.

Czy Stuhr zagra w golfa?

Turniej startuje 2 czerwca na polu Sobienie Królewskie Golf & CC pod Warszawą. Tego dnia obiekt zamieni się w japońską enklawę. Na miejscu będzie można wziąć udział w warsztatach ikebany, origami czy parzenia herbaty. Poczęstunek? Oczywiście sushi. Takiego turnieju jeszcze w Polsce nie było.

Organizatorzy zapraszają także na akademię golfa. To szansa na posmakowanie tego sportu pod okiem profesjonalnych trenerów. W takiej lekcji weźmie udział aktor Maciej Stuhr.

– Dzięki Mitsubishi co chwilę staję przed ciekawymi wyzwaniami. W czasie turnieju zamierzam podszkolić się w grze w golfa. Liczę na znakomitą zabawę, podobnie jak w ubiegłym roku na zlocie Mitsubishi, gdzie świetnie bawiliśmy się całą rodziną – mówi Maciej Stuhr.

Czerwcowa sobota w Sobieniach Królewskich spodoba się również dzieciom. Dla młodszych przewidziano liczne gry i zabawy, w tym malowanie twarzy czy żonglerka.

Na gości czekać będą przygotowane do jazd testowych najnowsze samochody Mitsubishi, w tym łączący najwyższej próby design z zaawansowaną technologią Mitsubishi Eclipse Cross. Ci, którzy poszukują silnych wrażeń, znajdą je podczas jazd offroad.

Niepowtarzalne nagrody

Mitsubishi Motors Golf Championship to jedyne zawody, w których do wygrania jest runda golfa z najgłośniejszymi polskimi zawodowymi golfistami Mateuszem Gradeckim i Adrianem Meronkiem.

Mitsubishi Motors Golf Championship to nowy turniej, ale marka od lat wspiera rozwój golfa w Polsce. Dotychczas była partnerem przy cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Te doświadczenia zaowocowały pomysłem na własne zawody.

– Chcemy w ten sposób jeszcze mocniej podkreślić siłę i wizerunek marki. Liczymy, że turniej dzięki swej nieszablonowej, japońskiej oprawie spodoba się wszystkim golfistom – mówi Yasuyuki Oyama, Prezes Zarządu Mitsubishi Motors.

 

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Newsletter

SKLEPY GOLFOWE

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!