logo golfguru
Strona główna » Impreza Świąteczna Prezesa First Warsaw Golf – 2016
WIADOMOŚCI GOLFOWE

Impreza Świąteczna Prezesa First Warsaw Golf – 2016

christmas 18
christmas 18

W piątek 9 grudnia 2016 r. odbyła się świąteczna impreza First Warsaw Golf na 42 piętrze budynku Cosmopolitan zlokalizowanego w Centrum Warszawy. Impreza była podsumowaniem sezonu golfowego oraz  podziękowaniem klubu w stronę członków First Warsaw Golf oraz partnerów klubu, w klimacie świątecznym

 

Miejsce imprezy było nieprzypadkowe, ponieważ na okres zimowy budynek Cosmopolitan stał się miejscem biura klubu First Warsaw Golf, natomiast impreza – oficjalnym zawiązaniem nowego partnerstwa z firmą Tacit Investment – właścicielem nieruchomości na ul. Twardej 4.

 

W imprezie wzięło udział ponad 300 gości głównie ze środowiska golfowego i biznesowego, jak również partnerzy eventu: British Automotive Centrum, Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover, KETER, LG Electronics, Philips, Omega, Meble Heban, Ballantine’s, United Beverages, Domaine de Gourmier, Coca Cola, Cosmopolitan, La Perla, Body Bar, Golfhelp.pl, Ocean Challenge Yacht Club, Clever Frame, Monogram, Polska Rada Biznesu, Premium Cigars ,Maxx Royal Montgomerie Resort, Argentario Resort & Spa, St. Andrews Golf Club.

 

Podczas wieczoru Prezes First Warsaw Golf – Nimrod Tavi, podziękował za udany sezon golfowy, podsumował dokonane prace na polu i krótko przedstawił plany rozwojowe pola, z ambicją na zostanie klubem nr 1 w tej części Europy. Tavi przedstawił Grega Swansona – nowego Head Green Keeper’a First Warsaw Golf, który opowiedział o swoich doświadczeniach golfowych i planach na rozwój pól golfowych w Rajszewie.

 

Atrakcjami imprezy była przede wszystkim dobra zabawa wśród gości, organizacja cichej aukcji z produktami od partnerów imprezy, z celem zbiórki na Akademię Juniorów na sezon 2017, golfowe atrakcje, m.in. siatka z symulatorem golfowym, mata do puttowania, nowości produktowe oraz ekspozycja samochodów Jaguar F-Pace, Range Rover Sport oraz po raz pierwszy w Polsce – ekskluzywna ekspozycja nowego modelu Aston Martin DB11.

 

 

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.