Strona główna » Mateusz Gradecki prowadzi ze znakomitym wynikiem -14 po dwóch rundach turnieju Pro Golf Tour w Neu Ulm.
WIADOMOŚCI GOLFOWE

Mateusz Gradecki prowadzi ze znakomitym wynikiem -14 po dwóch rundach turnieju Pro Golf Tour w Neu Ulm.


Mateusz Gradecki rozegrał dwie znakomite rundy i jest na prowadzeniu w turnieju golfowego cyklu Pro Golf Tour w niemieckim Ulm. Łącznie po dwóch dniach rywalizacji Mateusz Gradecki zanotował wynik 14 uderzeń poniżej par i prowadzi w turnieju przewagą czterech uderzeń nad następnym zawodnikiem. O dobrej formie sportowej Mateusza Gradeckiego może świadczyć imponująca liczba 15 birdie – dołków, które Mateusz osiągnął mniejszą o jeden niż zakładana liczbą uderzeń (tzw. par).

„Były to moje najlepsze dwie rundy w tym sezonie. Jestem zadowolony z mojego występu. Cieszę się, że podczas gry realizowałem założenia, które opracowywaliśmy wcześniej na treningach. Moja gra daje mi dużo pewności siebie przed fazą meczową” powiedział Mateusz Gradecki.

Podczas pierwszej rundy już na czwartym dołku Gradecki zanotował także jedno eagle – zaledwie dwoma uderzeniami umieścił piłkę w dołku o par wynoszącym 4.

Teraz przed Mateuszem dalsza rywalizacja w turnieju, która rozgrywana jest w systemie pucharowym. We wtorkowej rundzie 1/16 finału jego rywalem jest Daniel Wunche z Niemiec. Na wtorek organizatorzy zaplanowali także rozegranie 1/8 finału. Ćwierćfinały, półfinały i finał rozegrane zostaną w środę, 5 września.

„Zaczynamy fazę pucharową turnieju, w której rywalizacja odbywa się w formuje jeden na jeden, a już po 1/16 finału z zawodów odpadnie 16 golfistów. Czuję się dobrze przygotowany. Teraz ważne będzie utrzymanie koncentracji i systematyczne osiąganie dobrego wyniku na kolejnych dołkach” dodał Mateusz Gradecki.

Mateusz Gradecki cały czas utrzymuje się w czołówce klasyfikacji generalnej Pro Golf Tour, tzw. Order of Merit. Obecnie zajmuje w niej 8 miejsce. Nagrodą dla najlepszej piątki golfistów całego sezonu Pro Golf Tour jest możliwość gry w przyszłorocznej edycji European Challenge Tour – drugim pod względem prestiżu poziomie rozgrywek europejskiego golfa, aby to osiągnąć Mateusz Gradecki powinien zająć co najmniej piąte miejsce w klasyfikacji Order of Merit. Po zakończeniu turnieju w Ulm w tegorocznym sezonie Pro Golf Tour do rozegrania pozostaną jedne zawody  – od 24 do 26 września w Adendorf w Niemczech

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Komentarze

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Właśnie zakończył turniej i wygrał go! Jest duża szansa na miejsce w czołowej piątce na koniec sezonu. Brawo Gradi!

SKLEPY GOLFOWE

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!