GOLF GURU POLECA WIADOMOŚCI GOLFOWE

Najszczęśliwsze dni dla każdego Golfisty w 2018 roku to 13 maja i 9 czerwca

Najszczęśliwsze dni dla każdego Golfisty w 2018 roku to 13 maja i 9 czerwca.

Dlaczego ? Powodów jest wiele, ale łączy je jeden cykl – cykl Turniejów: STATIMA CUP Invitational.

Pierwszy z nich to nieprawdopodobnie atrakcyjna cena za rundę 18 dołków. 100 złotych i to wraz z obiadem. Czyli odejmując koszt posiłku, weekendowa runda w okolicach Warszawy wyjdzie jakieś 30 złotych, a dla juniorów odpowiednio 80 i 10 złotych.

Powód drugi – nagrody. Już w turniejach eliminacyjnych można wygrać nagrody związane z poprawą gry w golfa. I tak w każdym turnieju eliminacyjnym, zwycięzca kategorii brutto otrzyma udział w dwudniowym szkoleniu (Master Class) z Krzysztofem Czupryną z Target54. A zwycięzcy kategorii: stroke play netto i stableford, szkolenie Na Putt Sam Lab z Maciejem Miszczakiem również z Target 54. Jeśli chcielibyście zobaczyć czego można się nauczyć z Trenerami Target54 zerknijcie na analizę swingu Zwycięzcy ostatniego turnieju PGA – Wells Fargo Championship, Jasona Daya.

 

Powód trzeci, pierwsza trójka z każdej kategorii, turniejów eliminacyjnych, otrzyma medale i coś pysznego w płynie. Nie zapomnimy o czempionach nearest to the pin i longest drive.

Powód czwarty, fantastyczna kuchnia na Lisiej Polanie. Wielu golfistów zamawia stamtąd dania na święta czy przyjęcia domowe.

Powód piąty, to zaproszenie do dwudniowego turnieju finałowego dla 20 najlepszych graczy z każdej eliminacji.

A powód szósty, to turniej finałowy w First Warsaw Golf & Country Club, który zawiera wszystkie powyższe zalety i nagrody związane z golfem, a ponadto będzie możliwość wygrania solidnej porcji gotówki lub jej równowartości w Akcjach STATIMY, do wyboru.

Te dni, 15 i 16 września 2018 r również będą szczęśliwe dla wielu golfistów ale nie dla wszystkich, tylko tych zaproszonych, w końcu to STATIMA CUP INVITATIONAL !

Nie trać czasu zapisz się teraz, pierwszy turniej już za kilka dni a miejsc jest mało !

pisz na kontakt@zwiazekgolfistow.pl lub dzwoń na tel. 501 782 174

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Dla osób spoza Warszawy, Hotel na Lisiej Polanie przygotował specjalne ceny.

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 99,00 zł

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem 139,00 zł

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Newsletter

SKLEPY GOLFOWE

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!