Strona główna » U.S KIDS POLAND CHAMPIONSHIP – poznaj zwycięzców
GOLF GURU POLECA WIADOMOŚCI GOLFOWE

U.S KIDS POLAND CHAMPIONSHIP – poznaj zwycięzców

U.S KIDS POLAND CHAMPIONSHIP – poznaj zwycięzców
5 (100%) 1 vote

W dniach 13-14 sierpnia w First Warsaw Golf miała miejsce 4 edycja prestiżowego turnieju juniorskiego, marki nr. 1 w golfie juniorów – U.S KIDS POLAND CHAMPIONSHIP!The U.S. Kids Golf World Championship to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie golfa juniorów, którego historia miała początek w 1996 roku w USA.U.S KIDS to Turniej dla juniorów do 18 roku życia. W turnieju mogli grać wszyscy juniorzy, niezależnie od poziomu umiejętności – nawet zupełnie początkujący! Najmłodszy uczestnik dotychczasowych polskich edycji miał niecałe 6 lat.Jednym z głównych założeń turnieju U.S Kids jest zachęcenie do gry juniorów niezależnie od ich wieku, umiejętności, HCP ( karta HCP nie jest wymagana) ani tego od jak dawna grają w golfa.Juniorzy grali z 4 różnych tee w tym najmłodsza grupy ze  specjalnych skróconych tee U.S KidsW przeciwieństwie do innych turniejów juniorskich, zawodnicy są zachęcani do gry z caddim. Może nim być rodzic, przyjaciel a nawet trener. Dzięki temu Turniej staje się wspaniałym, rodzinnym przeżyciem.Głównymi nagrodami dla zwycięzców każdej grupy wiekowej w kategorii chłopców i w kategorii dziewczynek, było zakwalifikowanie się do Europejskiego Finału 2019r w Szkocji.Dodatkowo czekały nagrody rzeczowe od marki TREFL- , medale i puchary dla zwycięzców we wszystkich grupach wiekowych.W turnieju wystartowały dzieci z  różnych krajów – polska edycja była turniejem eliminacyjnym dla Europy Środkowo-Wschodniej. Mimo trudnych warunków pogodowych – podczas rundy finałowej turniej został przerwany przez burze i wznowiony po ponad godzinie – wszyscy uczestnicy ukończyli zawody i nie zabrakło bardzo dobrych wyników.Zwycięzcami 4 edycji U.S KIDS, zostali:BOYS UNDER 18: Borzęcki Borys / Am (Niezrzeszony)     209BOYS UNDER 14: Jankowski Michał / Am (PZG)  160BOYS UNDER 12: Mackelis Giedrius / Am (Niezrzeszony)               150BOYS UNDER 10: Pacauskas Kajus / Am (Niezrzeszony)  156BOYS UNDER 8: Pyla Jan / Am (PZG)       92GIRLS UNDER R13: Kozakiewicz Kleopatra / Am (PZG)    188GIRLS UNDER 18: Woźniak Julia / Am (PZG)         177GIRLS UNDER 10: Klimko Natasza / Am (PZG)     101Sponsorem nagród firma Trefl- jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Nagrody to puzzle/gry Rodzina Treflików.Serial „Rodzina Treflików” jest polską animacją, której każdy odcinek niesie ważne przesłanie i zapoznaje dziecko z wartościami takimi jak: więzi rodzinne, przyjaźń, szacunek, uczciwość i tolerancja. Serial realizowany jest tradycyjną techniką animacji lalkowej. Technika ta wymaga wykonania 25 zdjęć na sekundę filmu, a do każdego zdjęcia animator delikatnie zmienia ustawienie lalek. 

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodać komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKLEPY GOLFOWE

Golf Guru

Szukamy właśnie Ciebie

Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!