Nadchodzący turniej MercedesTrophy , odbędzie się na Rosa Private Golf Club to jedyna okazja, aby wywalczyć możliwość reprezentowania Polski w światowym finale pod egidą prestiżowego koncernu. Zwycięzcy trzech kategorii handicapowych staną przed szansą gry w MercedesTrophy World Final – międzynarodowym turnieju w Stuttgarcie. Rejestracja do udziału w polskiej edycji trwa

Wyjazd do Stuttgartu to nie jedyna nagroda, jaka czekać będzie na uczestników polskiej edycji MercedesTrophy. Stawką konkursu Drive to the Major jest bilet na The Open. Upominki czekają też w konkursach towarzyszących – nearest to the pin i longest drive. Uhonorowane zostaną także 3 pierwsze miejsca w turnieju Best of The Rest (stableford netto). Rejestracja do udziału w MercedesTrophy 2016 odbywa się poprzez stronę. Obowiązuje limit miejsc, a pierwszeństwo udziału mają klienci Mercedes-Benz. Wpływy zostaną przekazane na cel charytatywny.

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.