14 edycja Turnieju Golfowego o Brylant A&A

 

Po raz 14 golfiści z całej Polski zagrają w jednym z najstarszych cyklicznych turniejów golfowych. W dniach 3-4 czerwca.Turnieju o Brylant A&A w którym od wygrania są prawdziwe brylanty i złote pierścionki.Organizatorem i patronem tytularnym jest A&A Dom Jubilerski, łódzka firma z wieloletnią tradycją oraz własną pracownią w której powstają dzieła unikatowe.

 

Turniej o Brylant to prócz golfowych zmagań, piknik dla 800. Dla nich i dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji. W tym roku główną jest koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Oprócz koncertu uczestnicy finału Turnieju zobaczą pokaz mody InnaTy,

Oraz  premierowy pokaz biżuterii. Całość poprowadzi Maciej Orłoś. Na gości czeka wiele atrakcji jak jazda hybrydowymi samochodami Lexusa.

 

Samo pole golfowe na którym rozgrywany będzie turniej otrzymało prestiżową nagrodę PGA Polish Golf Awards za najlepsze w Polsce 9-dołkowe pole golfowe

Arkadia to wąskie fairwaye pofałdowane greeny,dużo drzew, dwa dołki na wyspach, siedem mostów, dwie rzeki, 4 stawy, ruchome przeszkody.

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.