14 edycja Turnieju Golfowego o Brylant A&A

 

Po raz 14 golfiści z całej Polski zagrają w jednym z najstarszych cyklicznych turniejów golfowych. W dniach 3-4 czerwca.Turnieju o Brylant A&A w którym od wygrania są prawdziwe brylanty i złote pierścionki.Organizatorem i patronem tytularnym jest A&A Dom Jubilerski, łódzka firma z wieloletnią tradycją oraz własną pracownią w której powstają dzieła unikatowe.

 

Turniej o Brylant to prócz golfowych zmagań, piknik dla 800. Dla nich i dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji. W tym roku główną jest koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Oprócz koncertu uczestnicy finału Turnieju zobaczą pokaz mody InnaTy,

Oraz  premierowy pokaz biżuterii. Całość poprowadzi Maciej Orłoś. Na gości czeka wiele atrakcji jak jazda hybrydowymi samochodami Lexusa.

 

Samo pole golfowe na którym rozgrywany będzie turniej otrzymało prestiżową nagrodę PGA Polish Golf Awards za najlepsze w Polsce 9-dołkowe pole golfowe

Arkadia to wąskie fairwaye pofałdowane greeny,dużo drzew, dwa dołki na wyspach, siedem mostów, dwie rzeki, 4 stawy, ruchome przeszkody.

You may also like

Comments are closed.