Od 15 lat w centrum Polski na magicznym, nietypowym polu golfowym, położonym w samym centrum miasta rozgrywa się turniej z wielkimi tradycjami. Turniej Golfowy o Brylant A&A.

Dlaczego jest to wydarzenie wyjątkowe i bez precedensu? Z pewnością dlatego, że do wygrania są prawdziwe brylanty i złote pierścionki. Nic dziwnego, skoro organizatorem i patronem tytularnym jest A&A Dom Jubilerski, łódzka firma z wieloletnią tradycją oraz własną pracownią w której powstają dzieła unikatowe.

Od 15 lat „na brylant” przyjeżdżają chętnie golfiści z całej Polski skuszenia atrakcyjnością turnieju, dobrym przygotowaniem pola oraz właśnie atrakcyjnymi nagrodami.

To jedyny taki turniej w którym wygrywają nie tylko najlepsi. Atrakcyjne nagrody przyznawane są niemal w każdej kategorii.

Turniej o Brylant wyróżnia wśród innych również piknikowa oprawa finału. Zaproszonych gości jest prawie 800. Dla nich i dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji. W tym roku główną jest koncert Izabeli Trojanowskiej z zespołem. Oprócz koncertu uczestnicy finału Turnieju zobaczą pokaz mody InnaTy, którego organizatorzy postanowili udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru,  ekscytujący pokaz taneczny (Agencja Artystyczna Show Time) a także pokaz Ballet Shape (Human Fitness Philosphy)

W tym roku turniej odbędzie się w dniach 15 i 16   czerwca jak zwykle na polu golfowym Arkadia  w Pabianicach k/Łodzi

Niespodzianką od A&A Domu Jubilerskiego będzie premierowy pokaz biżuterii CARYCA inspirowanej klimatem carskiej Rosji. Całość poprowadzi Piotr Gąsowski.

You may also like

Comments are closed.