Od 15 lat w centrum Polski na magicznym, nietypowym polu golfowym, położonym w samym centrum miasta rozgrywa się turniej z wielkimi tradycjami. Turniej Golfowy o Brylant A&A.

Dlaczego jest to wydarzenie wyjątkowe i bez precedensu? Z pewnością dlatego, że do wygrania są prawdziwe brylanty i złote pierścionki. Nic dziwnego, skoro organizatorem i patronem tytularnym jest A&A Dom Jubilerski, łódzka firma z wieloletnią tradycją oraz własną pracownią w której powstają dzieła unikatowe.

Od 15 lat „na brylant” przyjeżdżają chętnie golfiści z całej Polski skuszenia atrakcyjnością turnieju, dobrym przygotowaniem pola oraz właśnie atrakcyjnymi nagrodami.

To jedyny taki turniej w którym wygrywają nie tylko najlepsi. Atrakcyjne nagrody przyznawane są niemal w każdej kategorii.

Turniej o Brylant wyróżnia wśród innych również piknikowa oprawa finału. Zaproszonych gości jest prawie 800. Dla nich i dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji. W tym roku główną jest koncert Izabeli Trojanowskiej z zespołem. Oprócz koncertu uczestnicy finału Turnieju zobaczą pokaz mody InnaTy, którego organizatorzy postanowili udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru,  ekscytujący pokaz taneczny (Agencja Artystyczna Show Time) a także pokaz Ballet Shape (Human Fitness Philosphy)

W tym roku turniej odbędzie się w dniach 15 i 16   czerwca jak zwykle na polu golfowym Arkadia  w Pabianicach k/Łodzi

Niespodzianką od A&A Domu Jubilerskiego będzie premierowy pokaz biżuterii CARYCA inspirowanej klimatem carskiej Rosji. Całość poprowadzi Piotr Gąsowski.

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.