18-dołkowe pole golfowe Black Water Links w Tarnowie Podgórnym zaczyna odliczanie do oficjalnego otwarcia

Oficjalne otwarcie pola golfowego odbędzie się na początku lipca. Planujemy wiele atrakcji i mamy nadzieję, że spotkają się one z zainteresowaniem golfistek i golfistów oraz przyjaciół naszego pola golfowego i mieszkańców regionu” – mówi Andrzej Wentland, Prezes Black Water.

BlackWaterLinks5Golfguru 5 Maly

1 lipca, w dzień otwarty, zapraszamy wszystkich chętnych na darmowe treningi – dzieci i dorosłych, także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji grać w golfa” – dodaje. Na polu golfowym będzie specjalna strefa dla najmłodszych, dzieci będą też mogły wziąć udział w turnieju.

Drugiego dnia odbędzie się oficjalne otwarcie. Nie zabraknie licytacji, konkursów z nagrodami oraz ciekawych gier i zabaw o tematyce golfowej. 2 lipca zakończy przyjemny wieczór z muzyką na żywo. Dwa intensywne dni zostaną zwieńczone turniejem gry w golfa, który odbędzie się trzeciego lipca. Planowane rozgrywki to Shotgun i Texas Scramble.

W Black Water Labs w Poznaniu można także trenować grę w golfa na symulatorze, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym. Mimo styczniowej aury, pole golfowe w Tarnowie Podgórnym przygotowuje się do letniego otwarcia.

Pomysł na powstanie pola pojawił się podczas eksplorowania pól w Orlando na Florydzie. Podjęliśmy próby wskrzeszenia pola golfowego w Krzyżownikach. Temat powracał w Poznaniu przez wiele lat niczym bumerang, ale bezskutecznie. Zmieniliśmy koncepcję i znaleźliśmy idealne miejsce na pole typu links w Tarnowie Podgórnym. Ogrom pracy i wysiłek wielu osób włożony w stworzenie obiektu przyniósł nam ostatecznie wiele satysfakcji. Po czterech latach jesteśmy gotowi by powiedzieć, że największe prace zostały już zakończone i odliczamy czas do oficjalnego otwarcia pola” – mówi Andrzej Wentland, Prezes Black Water.

BlackWaterLinks5Golfguru 3 Maly

 

You may also like

Comments are closed.