CEZAR Golf Champions League to rozgrywki polegające na cyklicznych, cotygodniowych turniejach ligowych na wielu polach golfowych w Polsce, Czechach i Słowacji w mniej obłożony dzień w środku tygodnia.

 Pozwalają golfistom  na  ciekawą rywalizację w skali własnego pola, kraju i międzynarodowej z atrakcyjnymi trofeami i nagrodami,

W ramach projektu każdy golfista może rozegrać co tydzień, wygodnie na swoim polu, zamiast kolejnej rundy towarzyskiej, jednej rundy turniejowej w ramach rozgrywek Ligi.

 Przy rozgrywaniu rundy na innym polu które biorą udział w Lidze, każdy uczestnik  zbiera dodatkowe punkty bonusowe w rankingu.

 Nasza propozycja to coś pośredniego pomiędzy grą towarzyską a dużymi turniejami weekendowymi, jako sposób ułatwiający początkującym golfistom płynne wejście w rywalizację sportową i turniejową lub przetarcie turniejowe dla bardziej zaawansowanych a później grę również w dużych turniejach organizowanych przez naszych kolegów powiedział Cezary Siedlarczyk, organizator i pomysłodawca pomysłu.

Przez łatwy i tani dostęp do gry w naszych rundach turniejowych na poszczególnych polach, zachęcamy do częstej gry i zbierania wyników, które pozwalają rywalizować na wielu poziomach w skali swojego pola, kraju i międzynarodowej w klasyfikacjach indywidualnych i klubowych.

Poza rankingami głównymi, każdy klub ma swoją Kartę klubu z wynikami i rankingami klubowiczów, a każdy golfista swoją Kartę Zawodnika, gdzie ma dostępną historię i wyniki z wszystkich rozegranych rund.

 

CEZAR Golf Champions League CEZAR Golf Champions League 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o zawodach i formule na stronie http://www.cezargolf.com/

CEZAR Golf Champions League 5

You may also like

Comments are closed.