Dlaczego ten turniej golfowy jest inny? Przez Japonię i… Macieja Stuhra

Po raz pierwszy w Polsce, z mocnym japońskim akcentem, nietypowymi nagrodami, które ucieszą golfistów, i udziałem znanego aktora Macieja Stuhra. Mitsubishi Motors Golf Championship to turniej, którego golfowa Polska jeszcze nie widziała.

Mitsubishi Motors Golf Championship zostanie rozegrany w naszym kraju po raz pierwszy. Sportowej rywalizacji będzie towarzyszyć wiele atrakcji i rozrywek. Znajdzie się coś dla golfistów, coś dla fanów mocnych wrażeń, a także dla rodzin z dziećmi.

Czy Stuhr zagra w golfa?

Turniej startuje 2 czerwca na polu Sobienie Królewskie Golf & CC pod Warszawą. Tego dnia obiekt zamieni się w japońską enklawę. Na miejscu będzie można wziąć udział w warsztatach ikebany, origami czy parzenia herbaty. Poczęstunek? Oczywiście sushi. Takiego turnieju jeszcze w Polsce nie było.

Organizatorzy zapraszają także na akademię golfa. To szansa na posmakowanie tego sportu pod okiem profesjonalnych trenerów. W takiej lekcji weźmie udział aktor Maciej Stuhr.

– Dzięki Mitsubishi co chwilę staję przed ciekawymi wyzwaniami. W czasie turnieju zamierzam podszkolić się w grze w golfa. Liczę na znakomitą zabawę, podobnie jak w ubiegłym roku na zlocie Mitsubishi, gdzie świetnie bawiliśmy się całą rodziną – mówi Maciej Stuhr.

Czerwcowa sobota w Sobieniach Królewskich spodoba się również dzieciom. Dla młodszych przewidziano liczne gry i zabawy, w tym malowanie twarzy czy żonglerka.

Na gości czekać będą przygotowane do jazd testowych najnowsze samochody Mitsubishi, w tym łączący najwyższej próby design z zaawansowaną technologią Mitsubishi Eclipse Cross. Ci, którzy poszukują silnych wrażeń, znajdą je podczas jazd offroad.

Niepowtarzalne nagrody

Mitsubishi Motors Golf Championship to jedyne zawody, w których do wygrania jest runda golfa z najgłośniejszymi polskimi zawodowymi golfistami Mateuszem Gradeckim i Adrianem Meronkiem.

Mitsubishi Motors Golf Championship to nowy turniej, ale marka od lat wspiera rozwój golfa w Polsce. Dotychczas była partnerem przy cyklu Deutsche Bank Polish Masters. Te doświadczenia zaowocowały pomysłem na własne zawody.

– Chcemy w ten sposób jeszcze mocniej podkreślić siłę i wizerunek marki. Liczymy, że turniej dzięki swej nieszablonowej, japońskiej oprawie spodoba się wszystkim golfistom – mówi Yasuyuki Oyama, Prezes Zarządu Mitsubishi Motors.

 

You may also like

Comments are closed.