Już 5 czerwca na polu golfowym First Warsaw golf odbędą się DNI HICKORY GOLFA 2021 z okazji obchodów 110-lecia gry w golfa na terenach Polski oraz 200-lecia urodzin Tom Morris seniora

Turniej organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Hickory Golfa, które kultywuje tradycje gry w golfa w oryginalnym wydaniu tak, aby zarówno początkujący amatorzy jak i gracze zaawansowani czy profesjonaliści mieli możliwość doświadczania gry w autentycznej, odsłonie.

POLISH HICKOR OPEN Golfguru 3

Plan Turnieju:
  1. Turniej w formacie HICKORY – oryginalne historyczne drewniane kije hickory, stroje klasyczne „POLISH HICKORY OPEN®” oraz 3 rundowy ” The Hickory OPEN®” – tribute to Tom Morris – w konkurencjach dla amatorów i dla profesjonalistów czyli już 10 edycja Mistrzostw Polski Hickory Golfa. Gracze ubiegają się o międzynarodowy tytuł Mistrza Polski Hickory Golfa.
  1. Turniej w formacie RETRO – kije współczesne, stroje stylizowane na epokę

„Tom Morris Classic” dla amatorów, sportowy turniej klasyfikowany HCP w strojach stylizowanych na epokę lat 20-30. Kapitański Turniej organizowany przez First Warsaw Golf.

KTO WYGRA Z TOM MORRIS w 200-lecie urodzin?

W obu turniejach będzie można się zmierzyć z wynikiem gry Tom Morris senior z pierwszego „The OPEN” 1860 z Prestwick. A także porównać doświadczenie gry HICKORY VS RETRO.

 

Dodatkowo turniejowi towarzyszyć będą imprezy  dla graczy i dla wielbicieli lat 20stych:

– 4 czerwca o 17:30, w piątek, wystawa historycznych kijów i memorabiliów golfowych Hickory World®, Pałac w Jabłonnie, sala balowa.

– 5 czerwca od 18:00, w sobotę,– „The Great Gatzby Cocktail” – w First Warsaw Golf, czyli tematyczne party z wieloma atrakcjami z epoki.

Chcesz wizą c udział w Turnieju dokonaj wcześniejszej rezerwacji do gry zestawów kijów hickory.

REZERWACJE HICKORY: e-mail: office@hickorygolfsociety.pl

Miejsce: FIRST WARSAW GOLF

POLISH HICKOR OPEN Golfguru 2

You may also like

Comments are closed.