Mateusz Gradecki, zajął 9 miejsce po dwóch rundach rozgrywanego w Austriackim Adamstal turnieju z udziałem zawodników European Tour i Challenge Tour.

Euram Bank Open to jedna z pierwszych okazji do rywalizacji dla czołowych europejskich golfistów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Turniej ma bardzo mocną obsadę.

Jak podkreśla Polski Związek Golfa, na liście startowej znajdziemy m.in., Fina Sami Välimäki, triumfatora tegorocznego Oman Open czy zwycięzcę listopadowego Challenge Tour Grand Final, Włocha Francesco Laportę.

Pula nagród w turnieju wynosi 500 tysięcy euro.

To pierwszy raz, gdy Mateusz Gradecki zagra w finałowej części turnieju rangi European Tour.
„Taki wynik oznacza, że Mateusz dobrze przepracował okres bez startów i jest dobrze przygotowany do wznowionej rywalizacji. Po dzisiejszej rundzie możemy powiedzieć, że Mateusz wytrzymał presję i prezentuje stabilną formę. To dobrze wróży przed kolejnymi startami” powiedział Krzysztof Gradecki, prezes Gradi Golf Club, macierzystego klubu Mateusza.

Gradecki zakończył pierwsze dwie rundy turnieju z wynikami 67 (-3) i 66 (-4). Teraz przed Mateuszem jeszcze dwa dni rywalizacji w turnieju. Gradecki jest jedynym Polakiem startującym w tych zawodach.

mateusz gradecki golfguru 1

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.