Drugie, znacznie poszerzone wydanie E-booka “Skuteczna krótka gra” autorstwa Krzysztofa Czupryny jest już dostępne.

Od pierwszego wydania minęły już 3 lata, a więc drugie wydanie jest nie tylko zaktualizowane, ale i znacznie obszerniejsze (ponad 100 stron i kilkadziesiąt zdjęć). Książka zawiera opisy techniki różnych uderzeń i przede wszystkim dokładne opisy ich treningów i strategii krótkiej gry.

Krótka gra nie cieszy się taką popularnością wśród golfistów jak dalekie uderzenia driverem. Jednak dla golfisty amatora, skuteczna krótka gra to sposób na obniżenie swojego handicapu o kilka punktów i to bez zmiany odległości na jakie uderza driverem czy ironami. W okolicach  greenu można dokonać cudów, ale można też zepsuć cały wynik na dołku.

Ta książka w formie ebooka, ma nauczyć  nie tylko prawidłowej techniki uderzeń krótkiej gry, ale również zaznajomić ze strategią gry wokół greenu i przede wszystkim opisać metody treningów krótkiej gry.

Książkę można pobrać na stronie:target54.eu.

 

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.