W przedostatni sierpniowy weekend na polu First Warsaw Golf & Country Club odbył się dwudniowy Turniej First Argentario Open Tournament. Partnerem i głównym sponsorem Turnieju był Klub Partnerski Argentario Hotel & SPA położonym w Toskanii.

Emocje były duże ponieważ główną nagrodą w 3 grupach HCP-owych był wyjazd do Toskanii i 3 dniowy pobyt w Resorcie Argentario Hotel & SPA.

Dodatkowo producent urządzeń GPS dla golfistów –  firma Garmin zorganizował konkurs Longest Drive Challenge w którym do wygrania były urządzenia Approach G10.

Emocji nie brakowało i ostatecznie zmagania w najdalszym uderzeniu wśród kobiet wygrała Patrycja Plesko a wśród mężczyzn  Grzegorz Paskudzki.

W pierwszym dniu Turnieju golfistom towarzyszył upał i temperatura dochodząca do 30 stopni Celsjusza, więc rywalizacja była wyczerpująca.

Drugiego dnia nad polem w Rajszewie niebo straszyło deszczem ale ostateczne zmagania zakończyło się następującymi  wynikami:

Grupa  0-10 Storkeplay Gross:

1.Carey William 2. Pham Dinh Hanh 3. Sowa Marek 

W grupie StorkePlay netto 10,1 – 22 zwycięscy to:

1.Tavi Nimrod 2. Kuksinowicz Marcin 3. Bury Krzysztof

Natomiast w grupie 22,1 – 36 Stabelford netto:

1.Waśkiewicz Marcin 2. Sierocki Paweł 3. Krasuski Paweł

Dodatkowe atrakcje podczas Turnieju dla Golfistów i gości było możliwość jazdy pojazdami Swincar które to  budową i sposobem działania przypominają pająka. Urządzenia prezentowane podczas Turnieju posiadały możliwość zamontowania torby z kijami golfowymi dzięki czemu służyły jako terenowe wózki golfowe.

Dodatkowo każdy z uczestników mógł zapoznać się z urządzeniami golfowymi firmy  Garmin w tym Approach G10 i zegarkiem  Fēnix 3 z funkcjami dla golfistów

Golfiści i pogoda dopisała, a dzięki dodatkowym atrakcjom które zapewnił organizator czyli FWGCC, Turniej okazał dużym sukcesem.

 

Autor:

Gimmie

You may also like

Comments are closed.