FootJoy, lider sprzedaży rękawiczek golfowych i butów golfowych wprowadził na rynek nową linię odzieży wiosenno-letniej 2020

Na nową kolekcję składa się gama męskich produktów golfowych: Spirit, Royal, Mosaic i Wave oraz dwie nowe kolekcje dla kobiet golfistek: Jade i Rose.
Kolekcja FJ to najnowocześniejsze tkaniny które są tak skonstruowane aby były wygodne przy różnych warunkach pogodowych. Ciekawe wzory, najmodniejsze w tym sezonie kolory przyciągają wzrok, każdy znajdzie cos do siebie.

SPIRIT

Ta kolekcja jest podkreślona przez dwa FJ spirit collection golfguruprzyciągające wzrok trendy: Iced Berry and Blue Fog, zaprojektowana dla golfisty, który chce się wyróżnić na polu golfowym.

Koszulki  golfowe  o jasnoróżowym kolorze lub wstawkach w tym kolorze są bardzo subtelne.
Kolory zmieniają się w bardziej intensywne odcienie i obejmują również ubrania w kolorze szarym, zabarwionym na niebiesko np. w koszulkach Birdseye lub polo w stylu Argyle.

ROYAL                                                           

FJ Royal Golfguru 4 FJ Royal Golfguru 3 FJ Royal Golfguru 1

 

 

 

 

Wyrafinowana, kolekcja Royal ma nastrojową czerń i królewską barwę czyli kolor niebieski. Subtelne nadruki które są popularne w tym sezonie, prezentowane sa przez stylowa polo golfowe  w kwiaty Lisle.

MOSAIC

W kolekcji mozaiki  odcienie żółtego i koralowego zostały połączone, aby stworzyć mocną kolekcję. Koszulki golfowe jak i bluzy golfowe posiadają również  ciekawe wzory.

Wzory i nadruki są ponownie intensywnie FJ Mosaic Golfguru wykorzystywane w każdej kolekcji. Od kilku sezonów motywy stały się najlepiej sprzedającym się stylem w kolekcjach  FooJoy.

To może wydawać się zaskakujące, ale ubrania z nadrukami mogą zaoferować coś innego dla golfistów, którzy mają już pełną szafę takich samych koszulek golfowych.

 

 

WAVE

Miętowy  kolor, stanowi kluczowy kolor naFJ Wave golfguru wiosnę 2020 roku. Zainspirowana kolorami morza, kolekcja jest uzupełniona delikatnymi fioletowymi tonami i ciemnoniebieskimi odcieniami zastępującymi granatowy.

Fresh Look dodatkowo  z zaprojektowanymi  paskami, które nadają  kolekcji prostoty.

 

 

 

FJ Wave golfguru 3 FJ Wave golfguru 2 FJ Wave golfguru 1

 

 

 

 

JADE, ROSE

Po raz pierwszy FJ  przedstawia dwie kolekcje kolorów dla kobiet: Jade i Rose.

Obie kolekcje mają na celu rozjaśnić garderobę golfistki, oferując żywe odcienie i pełna gamę produktów od kobiecych spodniczek i sukienek po funkcjonalne bluzy i swetry. Kolekcja jest uniwersalna i wyrafinowany styl można zaprezentować również poza polem golfowym.

FJ collection 3 2 FJ collection 3 1

 

 

 

 

Kolekcja FJ 2020 dostępna w sklepie www.golfhelp.pl

You may also like

Comments are closed.