W warszawskiej księgarni Świat Książki na Koszykach odbyła się promocja książki Wojciecha Pasynkiewicza.

Wieczorne spotkanie zgromadziło sporą liczbę gości wśród których był min.:
Prezes PZG Marek Michałowski, Prezes Stowarzyszenia Golfa Kobiet Elżbieta Panas, Założyciel kanału Golf Channel Polska Marek Sowa, i wielu innych znakomitych gości

Autor książki opowiadał jakie były okoliczności powstania książki:

Kiedyś byliśmy u znanego małżeństwa golfowego: Ewy i Krzysztofa Geritz . Wszedłem do pokoju Krzysztofa i zobaczyłem dosłownie, na całych ścianach piłeczki golfowe i zapytałem – co to jest ? A on mówi –każde pole golfowe robi swoją piłeczkę i nadrukowuje na tej piłeczce logo pola. Zapytałem – Ty na tych wszystkich polach grałeś ? On mówi – Nie, ale ja zbieram wszystkie piłeczki. Wróciłem do domu i postanowiłem że ja też zacznę zbierać piłeczki, ale będę zbierał tylko te piłeczki z pól na których zagrałem. No i zacząłem zbierać  a żona zamówiła szafkę u najlepszego stolarza w Polsce u Pana Dawidczyka. Piłeczki zaczęły dumnie zapełniać poszczególne dziurki w szafce. No a potem poszedłem dalej, bo powiedziałem sobie że będę zwiedzać pola golfowe a pamiątka będą relacje z podróży.

Prowadzący spotkanie był ciekaw czy są plany na kolejne książki:

W kolejnych magazynach są plany na nowe felietony golfowe. To już materiał na kolejna książkę, wiec jeśli będzie zainteresowanie, kolejna książka na pewno powstanie.

Następnie autor opowiadał o propagowaniu golfa wśród nie golfistów, samym golfie i o tym  jak zaczął swoją przygodę.

Na zakończenie do autora ustawiła się spora kolejka czytelników, którym Wojtek Pasynkiewicz podpisywał egzemplarze nowo wydanej książki.


Wojciech PASYNKIEWICZ

Pasjonat i propagator golfa. Z wykształcenia lekarz medycyny, prezes Promed SA. W swojej książce: Golf to moja pasja, sfotografował, opisał i ocenił prawie 400 różnych pól golfowych w 42 krajach.


 


 

You may also like

Comments are closed.