JAK ZOSTAĆ MISTRZEM GRY W GOLFA,
czyli jak dojść do handicapu 0

Książka Krzysztofa Czupryny to swego rodzaju przewodnik dla umotywowanych golfistów na ich drodze do uzyskania jak najlepszych wyników. Jest  jasną i precyzyjną instrukcją dotarcia do golfowej doskonałości czyli do handicapu 0.
Jednak nie jest to tylko książka dla graczy z niskimi handicapami. Nawet gracze z handicapami powyżej 18 wiele skorzystają wykonując proponowane w tej książce ćwiczenia czy treningi. Ich poziom będzie się poprawiał szybciej, a ich technika będzie bardziej adekwatna do techniki Mistrzów. Nabiorą oni ponadto przyzwyczajenia do systematycznej pracy nad wszystkimi swoimi uderzeniami. Autor ze specyficznym dla siebie poczuciem humoru stara się poprowadzić kandydatów do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu sportowego przez wszystkie jej zawiłości, dokonując jednocześnie całkowitego obnażenia wszystkich istniejących w środowisku golfistów mitów i przesądów.

W pierwszych rozdziałach książki autor dokonuje jasnej analizy celów i drogi jaką należy przebyć, aby osiągnąć główne marzenie: HANDICAP ZERO!  Książka zawiera także bardzo dokładna analizę swingu golfowego, opartego na najnowszych badaniach swingu czołówki światowej. Każdy golfista będzie dokładnie wiedział co i jak ma zrobić aby jego swing był równie skuteczny i prawidłowy technicznie jak czołówki PGA Tour.

Ta książka to nie tylko instrukcja treningowa, która podaje ćwiczenia, ilości powtórzeń, błędy i ich analizy, ale także sposób myślenia i podejścia do tej jakże pięknej gry, jaką jest golf. Wiele treści zawartych w tej książce to pewna forma psychoterapii golfowej. Jak to możliwe?  Autor często pisząc o technicznych lub strategicznych detalach wskazuje również sposób filozoficznej analizy pracy nad nimi, radzenia sobie zarówno z niepowodzeniami, jak sukcesami, które się pojawią w trakcie realizacji naszego wielkiego planu: HANDICAPU ZERO! To bardzo ważne, bo przecież pewnie niewielu z czytających tą książkę osiągnie ten, jakże wygórowany cel. Każdy natomiast kto podejmie te starania z pewnością poprawi swoją grę, wyniki i myślenie na polu golfowym.

Specjalny bonus !

 

STRATEGIA KRÓTKIEJ GRY

czyli jak robić dużo up&down i obniżyć swój handicap

I. Elementy wpływające na skuteczność krótkiej gry
II.Rodzaje uderzeń w krótkiej grze
III.Pięć podstawowych sytuacji wokół greenu
IV.Algorytm krótkiej gry
V.Treningi Realnej Gry dla krótkiej gry

 

Autor: Krzysztof Czupryna
Współautor: Maciej Miszczak

 

You may also like

Comments are closed.