We wtorek, 2 lipca, na polu Gradi Golf Club oraz w Pałacu Brzeźno rozpocznie się siódma edycja turnieju Gradi Polish Open, który jest częścią ligi Pro Golf Tour

 

Wydarzenie potrwa do 5 lipca i przyciągnie zawodników z całej Europy, którzy rywalizować będą o punkty rankingowe i cenne nagrody.

Pierwszego dnia odbędzie się turniej Pro-Am o Puchar Prezesów PGA Polska i PZG, stanowiący świetną okazję dla amatorów, aby sprawdzić swoje umiejętności w towarzystwie profesjonalistów.

Gradi Polish Open to wydarzenie o wysokim poziomie sportowym i duże znaczenie dla kariery wielu golfistów. Udział w turnieju może otworzyć drzwi do ligi Challenge Tour dla najlepszych zawodników, a na koniec sezonu pięciu najlepszych graczy otrzyma promocję do wyższej ligi.

Tradycyjnie sportowe zmagania poprzedzi turniej Pro-Am. Stawką w Pro-Amie jest Puchar Prezesów PGA Polska i PZG. Turniej ten to doskonała okazja dla golfistów amatorów, aby sprawdzić swoje umiejętności w towarzystwie najlepszych zawodników ligi – mówi Krzysztof Gradecki, właściciel pola Gradi Golf Club.

W turnieju uczestniczyli już tacy utytułowani gracze jak Mateusz Gradecki i Adrian Meronk, którzy obecnie reprezentują Polskę na DP World Tour, PGA Tour, LIV Golf i Challenge Tour. Pole Gradi Golf Club gościło również zawodników European Tour, takich jak Nick Bachem, Julien Brun i Ondrej Lieser. W tegorocznej edycji zobaczymy także czołowych reprezentantów Kadry Polski, członków PGA Polska oraz najlepszych polskich zawodowców i amatorów, którzy otrzymali dzikie karty.

Turniej Gradi Polish Open by Emeralld 1

Turniej Gradi Polish Open 

Gradi Polish Open by Emeralld to najstarszy i najbardziej prestiżowy zawodowy turniej golfowy w Polsce, który po raz pierwszy odbył się w 1994 roku w Amber Baltic Golf Club. Od siedmiu lat turniej rozgrywany jest na terenie Gradi Golf Club oraz Pałacu Brzeźno. Firma Emeralld już po raz czwarty pełni rolę sponsora tytularnego, co podkreśla owocną współpracę z organizatorami.

You may also like

Comments are closed.