Handicapy jednocyfrowe mają swoją szanse.

Z inicjatywy kilku graczy i firmy Target54 w tym roku latem zostanie zorganizowany pierwszy Golfowy Obóz Sportowy dla golfistów z handicapami jednocyfrowymi.
Obóz ten w odróżnieniu od innych Golfowych Obozów Sportowych prowadzonych przez Target54 i Krzysztofa Czuprynę będzie znacznie bardziej intensywny.
Zajęcia szkoleniowo-treningowe i gry będą prowadzone od 7 rano do 19.00 z przerwą na obiad, a więc będzie to ok 10 godzin dziennie, tak jak to jest w przypadku graczy zawodowych. Cały program obozu wzorowany będzie na codziennym treningu graczy zawodowych grających na co dzień w PGA, European czy Asian Toour
W trakcie zajęć prowadzone będzie szkolenie i treningi bardziej zaawansowanych uderzeń techniki golfowej takich jak lob, backspin, silna rotacja piłki, uderzenia draw i fade itp.
Przeprowadzony zostanie też najbardziej aktualny kurs koncepcji puttingu Aim Point, na podstawie ostatnich uaktualnień (2017 rok) twórcy tego podejścia Marka Sweeney’a.
Program obozu zawiera też zajęcia przygotowania fizycznego oraz mentalnego.
To ostatnie jest decydujące w sukcesach graczy z handicapami jednocyfrowymi i ich drodze do handicapu 0.
Obóz będzie miał miejsce w Czechach na polu Prosper Golf Club, będącym wielokrotnie miejsce turniejów European Tour.

 

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.