W czasach pandemii mamy ograniczone możliwości robienia zakupów stacjonarnych.

Zanim przyjdziemy do sklepu golfowego musimy się przygotować. Założyć maseczkę ochronną oraz rękawiczki, przygotować płyn do dezynfekcji no i dojechać. Jak już jesteśmy na miejscu możemy ocenić sklep golfowy naocznie. Jednak w czasach pandemii koronawirusa o wiele łatwiej szybciej i bezpieczniej jest zrobić zakupy w sklepie golfowym online. Niezależnie czy jesteśmy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Sopocie zakupy wykonamy przy naszym komputerze o dowolnej porze dnia czy nocy.

Ale jak wybrać najlepszy sklep golfowy?

Najważniejszym elementem sklepu golfowe jest możliwość zrobienia bezpiecznych zakupów. Należy zwrócić uwagę czy w przeglądarce której używamy po lewej stornie adresu sklepu jest ikonka kłódki. Jeżeli jest oznacza to że informacje jakie wymieniamy pomiędzy naszym komputerem a stroną sklepu golfowego są zaszyfrowane. Dane osobowe czy numer karty kredytowej jest przysyłany w postaci nic nie znaczących ciągów znaków które dopiero po stronie serwera sklepu golfowego są odszyfrowywane. Drugi najważniejszy element do kompetentna obsługa sklepu. Jeżeli kupujemy jakikolwiek produkt golfowy mamy prawo zadać pytania o jego  cechy, możliwości czy funkcjonalności. Nie bójmy się tego robić i pytajmy. Jeżeli podczas rozmowy wyczujemy że obsługa się nie zna lub nie wie co sprzedaje możemy być pewni że za chwilę wciśnie nam produkt na którym ma największą marżę lub który zalega w  magazynie a nie taki który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Wiemy więc jakich sklepów nie wybierać a teraz czas jakie sklepy wybierać. W sklepach golfowych w Warszawie można znaleźć szeroki wybór sprzętu golfowego wielu wiodących marek golfowych. Niewiele osób jednak wie że każdy sklep „specjalizuje” się w jednej marce golfowej. Można to rozpoznać po jakiej marki produktów widzimy najwięcej. W jednym sklepie golfowym zobaczymy bardzo dużo produktów marek Titleist, FootJoy, Scotty Cameron czy Vokey a w innym innych marek. Jeżeli chcemy kupić coś takiej marki to właśnie w takim sklepie gdzie jest to wiodąca marka golfowa należy zakupić danych sprzęt. Zapytacie dlaczego ? Dlatego że sprzedawcy mając swoje targety sprzedażowe będą próbować sprzedać wam sprzęt który nie jest dla was odpowiedni lub nie jest marką którą chcecie kupić. Jeżeli chcecie kupić kije golfowe marki Titleist a sklep ma najwięcej produktów innej marki to sprzedawca będzie robił wszystko aby Cię odwieść od zakupu sprzętu golfowego który jest dla Ciebie najlepszy a będzie się starał sprzedać produkt na którym ma największą premię od właściciela sklepu golfowe.

Dlatego kupujcie z głową. Szukajcie sklepów z najlepszą obsługą a co najważniejsze w tych ciężkich czasach wspierajcie polskie firmy i nie kupujcie za granicą gdzie może i jest taniej o kilka euro czy funtów ale ich brak w waszej kieszeni może być niezauważalny a dla polskich sklepów Wasze zamówienie może naprawdę bardzo pomóc.

Dobre bo Polskie !

You may also like

Comments are closed.