To niepowtarzalna okazja, żeby zadać Adrianowi Meronkowi pytania, zrobić sobie z nim zdjęcie czy wziąć autograf. Najlepszy polski golfista przyjedzie spotkać się z uczestnikami turnieju Kram Junior Open  na polu Toya Golf we Wrocławiu. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

Jak Adrian Meronk doszedł do tak wysokiego poziomu gry? Jakie są jego najbliższe plany? Czy warto wyjechać na stypendium do Stanów Zjednoczonych, żeby tam szlifować swoje umiejętności? Te i inne pytania będzie można zadać podczas spotkania z golfistą w poniedziałek 30 lipca. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12 na polu Toya Golf we Wrocławiu.

Niepowtarzalna szansa

To rzadka okazja, żeby zobaczyć się z Meronkiem. Kilka godzin później wyruszy na kolejny turniej z cyklu European Challenge Tour, tym razem do Szwecji. – Ostatnio dużo gram, a przede mną kilka turniejów jeden po drugim. Moim celem jest znaleźć się w pierwszej piętnastce rankingu Challenge Tour – mówi Adrian Meronk, najlepszy polski golfista i ambasador turnieju Kram Junior Open.

Meronk przyjeżdża spotkać się z uczestnikami Kram Junior Open, ale spotkanie otwarte jest dla wszystkich. Kram Junior Open to turniej dla młodych ambitnych golfistów, którego Meronk został ambasadorem, wspierając przy tym rozwój golfa w Polsce. Rada dla młodych? – Nie zniechęcać się, nawet jak nie wychodzi. Trzeba wstać kolejnego dnia i pracować nad tym, gwarantuję, że w końcu wyjdzie – mówi golfista.

Zagrać doskonale

Adrian Meronk w historii polskiego golfa osiągnął do tej pory najwięcej. Obecnie gra m.in. w prestiżowych turniejach European Challenge Tour, gdzie uchodzi za perfekcjonistę.

– Lubię jak wszystko jest poukładane i na miejscu. Jak jakaś partia gry mi nie wychodzi, zaczynam się niepokoić i staram się ją jak najszybciej to poprawić – mówi Adrian Meronk. – Perfekcjonistą nazwali mnie też dlatego, że w tym roku nie przeszedłem tylko jednego cuta. Moja gra jest więc w miarę stabilna i na dobrym poziomie.

Adrian Meronk od początku zapowiadał się na znakomitego golfistę. Zaczynał w wieku kilku lat od ciągnięcia wózka za tatą. Jego macierzysty klub to wrocławski Toya Golf & CC, który z sukcesem kształci także innych golfistów juniorów. Meronk jest także ambasadorem największego w Polsce cyklu turniejów dla amatorów, Deutsche Bank Polish Masters. Seria co roku przyciąga ok. 1,3 tys. golfistów, którzy rywalizują w 10 turniejach eliminacyjnych na polach w całej Polsce i w wielkim trzydniowym finale.

You may also like

Comments are closed.