Kadra narodowa golfistów juniorów we Wrocławiu. Walczą o puchar 

We wtorek wystartował nowy w Polsce turniej golfowy Kram Junior Open. W zawodach we Wrocławiu bierze udział niemal cała kadra narodowa kraju. To oznacza wysoki poziom rozgrywek, a jest o co walczyć.

W turnieju Kram Junior Open gra ponad 50 juniorów. Na liście uczestników znajduje się prawie cała kadra Polski juniorów: Maria Żrodowska, Kuba Dymecki​, Nicole Polivchak, Kuba Urbański, Bartosz Plackowski, Wojciech Chyliński​. Przyjechali do Wrocławia, żeby sprawdzić swoje umiejętności w starciu z innymi juniorami, a wielu z nich na pewno zawalczy o nagrody i wyróżnienia.

Jedyny taki turniej

Kram Junior Open, mimo że jest młodym turniejem, będzie się liczył w światowym rankingu World Amateur Golf Ranking. To jedna z najważniejszych klasyfikacji i duże wyróżnienie dla golfistów. Mają oni szansę zaistnieć obok innych golfistów ze świata, zbierać punkty i piąć się coraz wyżej.

Oprócz włączenia do rankingu WAGR, zawodnicy mają szansę wygrać opłacone zaproszenie na jeden z turniejów Global Junior Golf. Zwycięzcy przyjdzie się tam zmierzyć z zawodnikami z całego świata. Kram Junior Open to jedyny juniorski turniej w Polsce oferujący dziką kartę na Global Junior Golf.

– Chcemy, aby turniej był jednym z fundamentów w rozwoju młodych golfistów – mówi Zbigniew Przybysz, prezes firmy Kram, która jest głównym sponsorem Kram Junior Open. – Najważniejsza przy tym jest sportowa rywalizacja młodzików, którzy chcą szkolić swoje umiejętności i rozwijać się od najmłodszych lat.

 

Wrocław kształci golfistów

Kram Junior Open rozgrywany jest na polu Toya Golf & Country Club. Tutaj karierę rozpoczynał Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Jan jr Szmidt, którzy postanowili zostać ambasadorami turnieju Kram Junior Open. Obecnie to najgłośniejsze nazwiska w polskim golfie. Z uwagi na sukcesy nazywani są trzema muszkieterami.

Kram Junior Open potrwa do czwartku, kiedy wyłoniony zostanie zwycięzca.

 

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.