Turnieje z cyklu Metropolitan Golf Champinship 2019 rozgrywane są w formule Stroke Play Brutto  oraz Stableford Netto

Każdy Turniej odbywa się w prestiżowych klubach golfowych i w jego ramach wyłaniani są Mistrzowie poszczególnych Klubów

 

Turniej otwierający cykl rozpoczął się  od jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce, na polu Sierra Golf Resort.

Po dwóch dniach emocjonujących zmagań, Mistrzynią Klubu Sierra została po raz 8! Oksana Wojtkiewicz z rewelacyjny wynikiem 151 uderzeń +7. Wśród Panów, po 2 rundach bezkonkurencyjny okazał się Lech Sokołowski z wynikiem +2 146 uderzeń.

Kolejny Turniej to Pole golfowe koło Warszawy Sobienie Królewskie w którym to Mistrzem Klubu 2019, pod 2 dniach zaciętej rywalizacji, z wynikiem 140 uderzeń został Andrzej Wierzba. Miedzy 2 dniami Turniejowymi zorganizowany został bankiet dla wszystkich uczestników.

Natomiast 14 września w Kraków Valley Golf przy bardzo wietrznej pogodzie rozegrane zostały mistrzostwa w których na podium stanęli: Ernest Młynarski – Mistrz Klubu
Jan Sikorski – I Wicemistrz Klubu
Andrzej Kuba – II Wicemistrz Klubu
Natalia Pędrys – Mistrzyni Klubu
Krystyna Szkarłat – I Wicemistrzyni Klubu
Oksana Sobolewska – II Wicemistrzyni Klubu.

Wieczorem uczestnicy brali udział w  bankietcie z ceremonią wręczenia nagród zwycięzcom

W ramach Turniejów rozgrywane są dla wszystkich początkujących Akademie Golfa Metropolitan Investment w trakcie których mogą popracować nad technika gry.

Biorą w niej udział również osoby nie grające w golfa i Akademie stanowią najlepszy sposób, by w gronie profesjonalistów rozpocząć przygodę z tą elegancką dyscypliną sportową.

Podczas kilkugodzinnych zajęć uczestnicy poznają ogólne zasady gry, obowiązującą w golfie etykietę, a także wszystkie rodzaje uderzeń, w tym putt, chip oraz pełny swing. Na koniec nowo nabyte umiejętności wykorzystają w licznych konkursach, w których na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Niebywałą atrakcją Turniejów jest możliwość spotkania ze specjalistami Titleista i poznanie jednej z najlepszych marek golfowych Titleist i Scotty Cameron. W ramach Turniejów odbywają się Titleist Fitting Days na których uczestnicy mogą przetestować najnowszą serię ironów T: T100,T200,T300 czy drivery, woody i  hybrydy TS

Do dyspozycji w czasie spotkań jest  ponad 200 shaftów, oraz fitting na trackmanie., przeprowadzony przez specjalistę bezpośrednio z Acushneta, który jest również certyfikowanym fiterem Trackmana:  Trackman Certified Professional Poziom II

Zapraszamy na kolejny Turniej do Grad Golf Club w dniach 28-29 września oraz na fitting Titleista  (zapisy pod numerem 600 488 792)

Turnieje sa organizowane przez Travel & Action

 

You may also like

Comments are closed.