Chcesz zacząć grać w golfa? Szukasz instruktora?

Poznaj Leopolda Owsiaka którego możesz spotkać min. w Słubicach

Instruktor Polskiego Związku Golfa
Miejsce zamieszkania: SŁUBICE
Pole Golfowe: DĘBOWA POLANA w SŁUBICE

Portfolio LO

 

Z wykształcenia jestem elektronikiem (Politechnika Gdańska) i po prawie administracyjnym (UAM w Poznaniu). Życie moje zawodowe od początku było związane z pracą z ludźmi i dla ludzi. W usługach i ponad 20 lat w administracji samorządowej. Cechą moją jest spokój i wytrwałość w dochodzeniu do celu. Przez całe życie towarzyszył mi sport i to czynnie i w formie wspierania jego rozwoju na terenie gminy i powiatu. Sport to nieoceniona pomoc w kształtowaniu charakteru człowieka. Dzięki niemu człowiek uczy się wytrwałości w dążeniu do celu czy skutecznego stawiania czoła przeciwnościom życia.15 lat temu zetknąłem się z golfem otwierając pole golfowe w Słubicach. I zaczęło się.

Od zabawy do pasji. Przez wiele lat traktowałem grę w golfa jako rekreację ale z upływem czasu coraz bardziej mnie wciągał i zacząłem więcej czasu mu poświęcać. Kurs na Instruktora golfa PZG w Naterkach pozwoliło mi spojrzeć na tą dyscyplinę bardziej profesjonalnie i zachęciło do dzielenia się tymi efektami z innymi. Zacząłem pracować z dziećmi i młodzieżą z pozytywnymi efektami. Radość z efektów tej pracy po obu stronach.

Zachęcam do gry w golfa każdego, od przedszkola do seniora. Tu każdy znajdzie wiele satysfakcji i nie ma znaczenia ile masz lat czy ile „ważysz”. Możesz przyjść sam, z rodziną, przyjaciółmi. Jest miejsce dla każdego. Zaufaj mi.

 

You may also like

Comments are closed.