W dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2018r po raz drugi odbędzie się turniej golfowy Kram Junior Open. Rok temu na zawody przyjechali najlepsi juniorzy z całej Polski, w tym reprezentacja kraju. Kram Junior Open to dla młodych golfistów szansa na zdobycie punktów do światowego rankingu WAGR i wyjechania na prestiżowy turniej Global Junior Golf.

Pierwszy Kram Junior Open przyciągnął golfistów juniorów z klubów z całego kraju. Na wrocławskim polu Toya Golf rywalizowała ze sobą kadra Polski i reprezentanci wielu polskich klubów golfowych. Dzięki temu zawody rozgrywane były na wysokim sportowym poziomie, a niektórzy juniorzy uzyskiwali wyniki jak zawodowcy.

To turniej, w którym grali najlepsi młodzi golfiści. Nazwiska z czołówki w Kram Junior Open pojawiają się na pierwszych miejscach innych turniejów.

– W ubiegłym roku szczególnie zapadł mi w pamięć Maksym Powszuk. Ten sześciolatek niestrudzenie przez trzy dni rozegrał pełne trzy rundy – to duży wysiłek nawet dla dorosłego golfisty, mówi Anna Maliszewska, dyrektor turnieju Kram Junior Open

– Od początku zakładaliśmy, że Kram Junior Open będzie turniejem, który skutecznie przyczyni się do rozwoju młodych golfistów. Uczestnicy mają bowiem szansę na zdobycie punktów do międzynarodowego rankingu World Amateur Golf Ranking i na zmierzenie się z zawodnikami z innych krajów – mówi Zbigniew Przybysz, prezes firmy Kram S.A., która jest głównym sponsorem Kram Junior Open.

Zwycięzca w ramach nagrody otrzyma opłacony udział i przelot na jeden z prestiżowych turniejów Global Junior Golf.

 

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.