Firma Garmin wprowadza nowe produkty golfowe GPS Approach – smartwatch Approach S42, zegarek Approach S12 i urządzenie GPS Approach G12.

Wszystkie trzy produkty zawierają ponad 42 000 załadowanych pól golfowych, czyli więcej niż golfista jest w stanie zagrać w ciągu swojego całego życia. Nowa linia produktów Approach zapewnia wyjątkowo długi czas pracy na bateriach i obsługuje łączność z własnym czujnikiem śledzenia kijów CT10 za pośrednictwem aplikacji golfowej Garmin.

Garmin przenosi technologię na pierwszy plan dzięki nowej linii produktów Approach, aby pomóc golfistom grać jak najlepiej, zachowując jednocześnie konkurencyjność i łączenie golfistów poprzez Garmin Conect ”- powiedział Dan Bartel, wiceprezes firmy Garmin ds. Globalnej sprzedaży konsumenckiej. „Od smartwatchów po dalmierze GPS, nasze najnowsze urządzenia Approach zapewnią również początkującym i weteranom golfa precyzję, styl i dbałość o szczegóły przy każdym zamachu”.

Approach S12 to styl i pełna funkcjonalność

Zapaleni gracze mogą polegać na łatwym w użyciu urządzeniu Approach G12 i skupić się na grze, Urządzenie jest tak zaprojektowane aby podpowiadać odległości do greenu, hazardów, doglegów

Dodatkowo można go przypiąć do kieszeni lub torby golfowej.

Garmin golfhelp 5

Lekki Approach S42

Oferuje czytelny 1,2-calowy kolorowy ekran dotykowy o eleganckim wyglądzie, który z łatwością zmienia się z codziennego zegarka w wszechstronny zegarek golfowy.

Będąc na polu, golfiści mogą polegać na załadowanym zestawie funkcji, który obejmuje analizator rundy AutoShot do śledzenia i automatycznego rejestrowania odległości uderzeń.

Garmin golfhelp 1

Poza polem golfowym zegarek umożliwia czytanie powiadomień z telefonu  oraz posiada funkcję śledzenia aktywności, które obejmują kroki, sen, kalorie, alarmy wibracyjne, pasek ruchu i wbudowane profile sportowe. Niezależnie od tego, czy golfista poszukuje lifestylowego wyglądu czy sportowego charakteru, zmiana wyglądu jest łatwa dzięki szybko złącznym opaskom Approach S42. Żywotność baterii w Approach S42, wystarcza na 15 godzin w trybie GPS i do 10 dni w trybie zegarka.

Garmin golfhelp 3

Zegarek Approach S12

Kolejna nowość to łatwy w użyciu i praktyczny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy, zegarek Approach S12.

Garmin golfhelp 4

Zawiera wymienne paski z mechanizmem szybkiego zmieniania a tarcza to 1,3-calowym, czytelny w słońcu wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Dzięki nowemu trybowi wyświetlania Big Numbers, Approach S12 sprawia, że odczytywanie wartości odległości podczas gry jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Po sparowaniu z aplikacją Garmin Golf na kompatybilnym smartfonie, Approach S12 bezprzewodowo aktualizuje pola golfowe gracza, na których gra się najczęściej, w celu uzyskania aktualnych informacji. Golfiści mogą spokojnie grać runda po rundzie dzięki wbudowanemu akumulatorowi Approach S12, który działa do 30 godzin w trybie GPS

DLACZEGO GARMIN?

-Połącz się z aplikacją Garmin Golf, aby brać udział w cotygodniowych tabelach wyników, turniejach, przeglądać wyniki na żywo, analizę uzyskanych uderzeń, automatyczne przesyłać karty wyników

-Sparuj z opcjonalnymi czujnikami Approach CT10, aby automatycznie śledzić uderzenia

-Uzyskaj precyzyjne odległości do przodu, środka i tyłu greenu, hazardów, doglegów, lay-upów dzięki wbudowanemu systemowi GPS o wysokiej czułości, który wyznacza położenie gracza.

-Użyj funkcji Green View, aby zobaczyć prawdziwy kształt każdego greenu i przesunąć pinezkę, aby uzyskać lepszą dokładność odległości, niezależnie od tego, gdzie na polu znajduje się golfista.

Nowe produkty do kupienia w Golfhelp.pl

Garmin golfhelp 2

You may also like

Comments are closed.