W 2020 r. Vokey znów stara się powiększyć granicę pomiędzy swoimi konkurentami dzięki SM8, stosując przełomową koncepcję projektową Progressive Center of Gravity (CG), która powstała w Vokey Design już przy modelu SM6.

Po nowych pracach nad tą technologią SM8 zapewnia lepszą kontrolę odległości i trajektorii, lepsze wyczucie i większą stabilność dla bardziej spójnych wyników.

„Debiut wedgy SM8 następuje po miesiącach testów, min.: podczas rund treningowych na PGA TOUR”, Prototypy SM8 zostały niezwykle dobrze przyjęte, a gracze komentowali poprawiony lot piłki i jej czucie oraz ogólnie lepsze wyniki”. – czytamy w komunikacie prasowym Titlista

Warto zauważyć, że ponad 100 wedgy SM8 zostało testowanych przez 37 graczy na koniec RSM Classic. W krótkim czasie zawodnicy odnieśli od razu zwycięstwa min dzięki grze nowymi wedgami  w tym Tyler Duncan (RSM Classic), Adam Scott (Australian PGA Championship), a ostatnio Cameron Smith (Sony Open).

VokeySM8 golfhelp 1

zdj. golfhelp.pl

 

Golfiści będą mogli wybierać  spośród czterech opcji wykończenia, zaczynając od nowego:

Tour Chrome, który ma bardziej miękkie chromowane wykończenie niż poprzednia generacja.

Brushed Steel – ciemniejsza stal szczotkowana jest bardziej teksturowana niż polerowany SM7,

Jet Black został wzbogacony o czarne wypełnienie w logo i grafice.

Raw – najpopularniejsza opcja wśród graczy, w której nie zastosowano dodatkowego wykończenia stali węglowej 8620 – jest dostępna na zamówienie.

Dla każdego, kto chce rozpocząć rok 2020 z Vokey Design SM8 będą dostępne w przedsprzedaży od 11 lutego. Ale jeśli chcesz je zobaczyć osobiście, SM8 pojawią się w sklepie GolfHelp.pl od 6 marca.

Testowanie wedgy, wszystkich opcji będzie możliwe min na organizowanych przez GolfHelp.pl profesjonalnych fittingach marki Titleist, przeprowadzanych przez specjalistów Titleist którzy kilka razy w roku wraz ze sklepem GolfHelp.pl organizują tego typu wydarzenia w całej Polsce

Cena sprzedaży wedgy w opcji standardowej od 710 zł.

VokeySM8 golfhelp 3

zdj. golfhelp.pl

VokeySM8 golfhelp 4

zdj. golfhelp.pl

You may also like

Comments are closed.