14 kwietnia odbył się turniej golfowy i event, otwierający sezon golfowy w First Warsaw.

Cóż to był za dzień! Przede wszystkim bardzo słoneczny, z wieloma atrakcjami i zaciętą rywalizacją.

Tegoroczny event skupiał nie tylko golfistów, ale całą śmietankę towarzyską Warszawy. W tłumie wypatrzyliśmy m.in. Joannę Sarapatę i Dorotę Wróblewską. Mnóstwo gości spróbowało swoich sił w akademii golfa, a Mariusz Czerkawski w rozmowie z nami powiedział, że „nie każda dyscyplina sportowa pozwala na tak bliskie obcowanie z naturą jak golf. First Warsaw Golf dla golfistów to jak drugi dom. To nie tylko arena sportowych zmagań, to także przepiękne miejsce, które naprawdę ciężko porównać do jakiegokolwiek innego”.

I rzeczywiście – miejsce urzeka, a to przecież tak niedaleko od Warszawy! Nie tylko natura jest tutaj wyjątkowa, ale również odnowiona oranżeria, będąca także klubem golfistów. Warto zaznaczyć, że tutaj każdy może wpaść na lunch i spędzić miło czas na łonie natury, bo od rozpoczęcia sezonu klub jest czynny codziennie od rana do zmroku. First Warsaw Golf to ciekawe miejsce dla warszawiaków zwłaszcza na weekend!

Event otwierający sezon wsparło bardzo wielu partnerów, m.in. sponsorzy  nagród: Forget-Me-Not (sponsor Lady Prize), Balthazar, Cewe, J&Joy, Pałac Ciekocinko, Masuria Arte, Narie Resort & Spa, Sarapata Gallery, La Perla.

Strefę wypoczynku zaaranżowały firmy Rentabar.pl, Sarmatia, Elite, Catelani &Smith oraz Philips. O podniebienia zadbały greckie restauracje: Paros, Kavos i El Greco, dzięki którym przenieśliśmy się w klimat śródziemnomorski, co nie było trudne, bo słoneczna pogoda dopisała.

 

 

You may also like

Comments are closed.