Polski turniej dla juniorów trafia do światowego rankingu golfa

Kram Junior Open, nowy turniej dla juniorów, będzie się liczył w światowym rankingu World Amateur Golf Ranking. To jedna z najważniejszych klasyfikacji i duże wyróżnienie dla golfistów grających w polskim turnieju.

Pojawienie się na liście World Amateur Golf Ranking to nobilitacja i znaczący krok w karierze. Zawodnik jest od tej pory zauważalny w światowym golfie.

Młody turniej dla juniorów

Kram Junior Open został właśnie włączony do rankingu WAGR. Grając w turnieju, polscy zawodnicy mają więc szansę zaistnieć obok innych golfistów ze świata, zbierać punkty i piąć się coraz wyżej.

Kram Junior Open wystartuje w tym roku po raz pierwszy. To młody turniej, który będzie miał jednak bardzo mocny początek. Oprócz włączenia do rankingu WAGR, golfiści mogą liczyć na dużo więcej korzyści.

Przykładowo mogą wygrać dziką kartę na jeden z turniejów Global Junior Golf i zmierzyć się z zawodnikami z całego świata. Kram Junior Open to jedyny juniorski turniej w Polsce oferujący dziką kartę na Global Junior Golf.

Wsparcie trzech muszkieterów

Nie dziwi zatem, że ambasadorami turnieju zostały najgłośniejsze młode nazwiska w polskim golfie: Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Jan jr Szmidt. Wszyscy trzej – z uwagi na sukcesy nazywani trzema muszkieterami – swoje kariery rozpoczynali we Wrocławiu. Tutaj też zostanie rozegrany Kram Junior Open, na polu Toya Golf & CC.

Zapisy na turniej dostępne są przez stronę junioropen.pl. W bogatym pakiecie startowym zawodnicy otrzymują: trzy rundy golfa, lunchpacki na trzy dni turnieju, lunch po każdej rundzie, turniejową koszulkę Glenmiur, skarpety golfowe Glenmiur i trzy piłki.

Turniej potrwa trzy dni. Juniorzy będą grali w czterech kategoriach wiekowych: do 14 lat, 15-16 lat, 17-18 lat, 19-21 lat. Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

 

You may also like

Comments are closed.