18 lat minęło odkąd Eurobuild zorganizował pierwszą edycję Turnieju Golfa.

Od tego czasu wiele się zmieniło, ale Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE pozostał niezmiennie stałym punktem w kalendarzu branży nieruchomości komercyjnych. W tym roku 28.06. w pięknych okolicznościach przyrody na polu golfowym w First Warsaw Golf & Country Club pojawiło się prawie 100 uśmiechniętych i gotowych do walki o zwycięstwo zawodników.

W turnieju kategorie zwycięskie to BEST BRUTTO które przypadło  Antkowi Strzeleckiemu z  First Warsaw Golf & Country Club. Kolejne kategorie to STROKEPLAY NETTO, STABLEFORD NETTO oraz dodatkowe kategorie LADIES LONGEST DRIVE na podium stanęła AGNIESZKA SŁOWIK ,

MEN LONGEST DRIVE zwycięzca  KRZYSZTOF KLICKI

natomiast w kategorii CLOSEST TO THE PIN wygrał  MICHAŁ MIERZWA.

W konkurencji dla początkujących:
LONGEST DRIVE – GRZEGORZ ŻOCHOWSKI
CLOSEST TO THE PIN – PAWEŁ HOŁUJ

W ramach Turnieju początkujący adepci mogli wziąć udział w Akademii Golfa a bardziej zaawansowany gracze mieli możliwość zrobienia fittingu kijów PING.

 

 

Golf Guru
Szukamy właśnie Ciebie Kogo poszukujemy? Każdego! Nie patrzymy na wiek, nie patrzymy na doświadczenie.Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami, pod warunkiem, że Twój tekst zwali nas z nóg i wprowadzi w stan przedzawałowy.Nie czekaj i napisz do nas już teraz!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.