Home WIADOMOŚCI GOLFOWERudy Sautron: z wyspy z trzema polami do walki o zaproszenie do Masters

Rudy Sautron: z wyspy z trzema polami do walki o zaproszenie do Masters

by
Rudy Sautron: z wyspy z trzema polami do walki o zaproszenie do Masters

Grafika wygenerowana przez sztuczną inteligencję (AI).

Rudy Sautron, golfista z Reunion – francuskiego terytorium w Oceanie Indyjskim o powierzchni 40 mil kwadratowych i ludności 900 tysięcy – awansował do rundy 1/16 finału 126. Mistrzostw Amatorskich USA. Turniej rozgrywa się na Merion Golf Club w Ardmore, Pensylwania. Sautron zagrał rundę 32 najlepszych w środkowy popołudnie.

Nauka gry na 9-dołkowej trasie

Sautron zaczął grać w Golf Club du Colorado – 9-dołkowej trasie o długości 2600 jardów, położonej w serwitutach jednokierunkowej drogi na Reunion. Na wyspie funkcjonują łącznie trzy obiekty golfowe. Reunion oddalona jest o 400 mil od wschodniego wybrzeża Afryki i posiada światowy rekord dziennego opadu deszczu (71 cali).

Trzy dni do ewentualnego startu w Augusta

Zwycięzca U.S. Amateur otrzymuje zaproszenie do Masters. Po awansie do 1/16 finału Sautron oddziela od tego uprawnienia trzy dni rywalizacji. W turnieju biorą udział również inni golfiści z Reunion: kobieta jego wieku, która otrzymała stypendium w wiodącym programie kobiecym, oraz starszy zawodnik startujący na trasach feederowych, w tym na Sunshine Tour.

Reakcje na pochodzenie

Sautron relacjonuje, że często pytają go o dostęp do internetu na wyspie oraz o sposobie przyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Według jego relacji, pierwszym uderzeniem jakimkolwiek kijem był carry na 60 jardów wedgem 60-stopniowym. Trener zwrócił uwagę, że naturalnie chwycił kij poprawnie.

Szukasz wyposażenia do gry? Zobacz gripy — sklep GolfHelp.

Źródło: Golf.com.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00