Co chciałbyś dostać na święta?

poza hole-in-one oczywiście prezent golfowy?

Nowy zestaw kijów byłby oczywiście fajny, podobnie jak elektryczny wózek golfowy. Być może na Twojej liście do Mikołaja znajduje się niezbędny element do gry w zimę, a może pomogłyby jakieś świetne akcesoria golfowe?

Rzeczywistość jest taka że na większość z tych rzeczy musisz jednak poczekać i zaoszczędzić pieniądze, chyba że masz super hojnych przyjaciół i rodzinę.

Redakcja Golfguru stworzyła listę ulubionych świątecznych prezentów golfowych, aby dać Ci trochę inspiracji . Niezależnie od tego, czy szukasz dla siebie, czy szukasz dla kogoś innego, mamy dla Ciebie szeroki wybór gadżetów golfowych.

  1. PhiGolf – domowy symulator golfa który pozwala na symulowane gry w golfa w dowolnym miejscu za dotknięciem smartfona za pomocą bezpłatnej aplikacji Phi Golf .
    Dodatkowo Phi Golf ma 9-osiowy czujnik, który zapewnia dogłębną analizę Twojego zamachu. Do kupienia w Golfhelp.pl.
Phigolf golfhelp symulator golfowy

Phigolf Golfhelp symulator golfowy

2. Piłki golfowe Titleist ProV1 to prezent który ucieszy każdego golfistę niezależnie od HCP. Piłkami grają najlepsi gracze na świecie i Titliest od kilkunastu lat nie ma godnej konkurencji.

Pro v1 Titleist

Pro v1 Titleist

3. Zimowe rękawiczki do gry które można używać również na co dzień lub w czasie narciarskich wypadów. My polecamy markę Titleist Mitts. 

Titleist Cart Mitts

Titleist Cart Mitts

4. Torby golofowe Titlist Premium Collection. Torby używane przez graczy Tour’owych i PGA Professionals. Trwała i lekka konstrukcja oznacza, że ​​ta torba spełnia potrzeby Tour Professionals i caddies na całym świecie. bardoz dobra cena w stosunku do jakosci. My polecamy Torbę Jet Black Collection w promocyjnej cenie na ForGolf  forgolf.pl

Titleist JetBlack

Titleist JetBlack

5. Piłki golfowe  Bridgestone TreoSoft zapewnia lepsze wyczucie i odległość, szczególnie dla początkujących graczy. Konstrukcja z wgłębieniami 330 zapewnia optymalną trajektorię przy każdym strzale na dłuższy dystans.  Golhelp.pl cena 89 zł

Bridgestone treo soft

Bridgestone treo soft

6. Maty golfowe zawsze dobry pomysł, przydadzą się każdemu golfiście. W końcu puttowanie to podstawa dobrej gry. My polecamy Pure2Imrpove. Mata jak wykładzina o długości ponad 2 metrów.

Pure 2 improve mata golfowa

Pure 2 improve mata golfowa

Kolejne pomysły już na początku tygodnia.

 

 

 

 

You may also like

Comments are closed.