Testujemy dla Was  Garmin S62

Wg producenta:

Zegarek Approach S62 oferuje duży ekran i dłuższą żywotność baterii niż jego poprzednik S60. Dodatkowo obsługuje funkcję Wirtualnego Caddy, która oferuje sugestie kijów i inne wskazówki dotyczące strzałów na podstawie twoich poprzednich rund.

Nasza opinia po miesięcznym testowaniu:

Garmin Approach S62 kosztuje 2399 zł i jest najwyższym modelem golfowym jaki w tej chwili oferuje Garmin, może nie wygląda tak luksusowo, jak, powiedzmy, 1850 TAG Heuer Connected Modular 45 Golf Edition, ale jego odporna na zarysowania ceramiczna ramka i wymienne silikonowe paski zapewniają doskonałą równowagę szyku i komfortu. W związku z tym wygląda wystarczająco sportowo do gry w golfa, oraz wystarczająco stylowo dla noszenia nawet do garnituru.

Garmin S62

Wg producenta:

Ten model, zegarka golfowego od Garmina  ma kolorowy ekran dotykowy o wymiarach 260 x 260 pikseli.

Opinia Golfguru:

Podczas gry można nawigować po wyświetlaczu palcem ponieważ ma dotykowy wyświetlacz ale, podobało nam się również to, że dostępne są przyciski: czerwony przycisk to skrót do rozpoczęcia aktywności; środkowy odsyła do uproszczonego menu; a dolny służy do powrotu.

Garmin S62 Golfhelp 12

Wg Producenta:

Garmin nie jest nowicjuszem w produkcji akcesoriów do gry w golfa — podobnie jak inne modele Approach, Approach S62 działa w połączeniu z aplikacją Garmin Golf (iOS, Android), aby dostarczać informacje o ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także osobiste dane na kartach wyników.

Opinia Golfguru:

W porównaniach w czasie rzeczywistym z dalmierzem stwierdzamy: odczyty GPS Approach S62 jest  dokładnie taki sam. Możemy  przeglądać na ekranie dołek stojąc na tee boxie i przeanalizować jak daleko jest od hazardów aby można było zaplanować grę na danym dołku.

Inne ciekawe funkcje wg Golfguru:

Funkcja śledzenia strzałów AutoShot automatycznie rejestrowała jak dalekie są strzały, chociaż musieliśmy ręcznie wprowadzić wyniki ile mamy puttów a ile strzałów. Garmin ma jednak na to rozwiązanie  i wystarczy kupić Garmin s62  z czujnikami CT10 a wtedy urządzenie dokładnie  będzie identyfikować kij, bez ręcznego wprowadzania danych.  Sprawdziliśmy że czujnik CT10 pozwala zaoszczędzić czas podczas korzystania z Approach S62, a także zapewnia analizę specyficzną dla każdego z kijów.

Garmin S62 Golfhelp 18

Funkcja Wirtualnego Caddy po zagraniu 2 rund zebrała dane dotyczące gry, i w oparciu o handicap, średnią odległość uderzenia, zmiany wysokości, hazardy, prędkość wiatru pokazywała nam , którym kijem powinniśmy zagrać.

Wszystkim którzy sceptycznie podchodzą do  technologii golfowych zapewniamy ze Caddy zrobił na nas wrażenie, sugerując te same kije, które wyciągaliśmy z torby przed sprawdzeniem co podpowiada urządzenie.

To co było pozytywne, po doświadczeniach z Garmin S40 to zegarek golfowy S62 oferuje większość funkcji fitness, które są w zegarkach  multisportowych, takich jak Garmin Fenix 6 lub Garmin Forerunner 945.

Approach S62 może śledzić jazdę na rowerze, wspinaczkę, narciarstwo, bieganie i różne ćwiczenia w pomieszczeniach. Jest również wodoodporny, więc można go nosić podczas pływania. Garmin S62 podczas codziennych czynności, monitoruje tętnu, kroki, wchodzenie po schodach.

Podsumowanie:

Poza polem Garmin Approach S62 jest rewelacyjnym smartwatchem. Obsługuje Garmin Pay do płatności zbliżeniowych i możesz dostosować powiadomienia ze smartfona, które chcesz wysyłać do zegarka. Jednak tylko użytkownicy Androida mogą odpowiadać na SMS-y lub odrzucać połączenia telefoniczne bezpośrednio z S62.

Garmin Approach S62 wytrzymuje około 14 dni bez ładowania, chociaż z trybie GPS udało nam się zrobić 3 rundy po czym musieliśmy  naładować S62. Jest to i zły i dobry wynik bo możesz  zostawić ładowarkę Garmin w domu na weekendową wycieczkę golfową.

Garmin Approach S62 zyskał w naszych oczach dzięki świetnemu wyglądowi, dokładnemu GPS, i wszechstronnym zastosowaniom  i relatywnie niskiej cenie.

Jednym słowem jesteśmy zadowoleni po teście i szykujemy się do zakupu.

Garmin S62 Golfhelp 19

You may also like

Comments are closed.