W ostatni weekend sierpnia  polu Toya Golf Club odbył  się turniej Travel & Action Golf Cup.

Travel and Action – dobrze znany w naszym kraju tour operator golfowy już od 15 lat świadczy usługi wyjazdowe polskim golfistom.

Firma, założona w 2005 roku przez Katarzynę Bobińską, która łącząc pasję do podróżowania z grą w golfa stworzyła największe golfowe biuro podróży w Polsce zorganizowała na polu Toya Golf turniej z  okazji 15 lecia istnienia firmy.

Turniej oprócz świetnej organizacji wyróżniał się  bogatą pulą nagród. Uczestnicy walczyli min. o bilety lotnicze i 12 pakietów pobytowych w najlepszych polach golfowych Europy. Między innymi: Korineum Golf & Beach Resort- Cypr północny, Aphrodite Hills Resort, Cyprus- Cypr południowy, Precise El Rompido- Hiszpania Huelva, Costa Ballena- Hiszpania, Barceló Montecastillo Golf Resort- Hiszpania pakiety pobytowe na słynnym polu Jacka Nicklausa, Il Picciolo Golf Club -Sycylia

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody i deszczu w Turnieju wzięło udział ok 100 osób a atmosfera była wyśmienita. Pole Toya Golf – 18 dołkowe mistrzowskie pole golfowe- jak przystało na nazwę było rewelacyjnie przygotowane.

Szczęście dopisało :

travelaction golfguru 90

Następnego dnia po turnieju firma Golf Help przeprowadziła na polu golfowym Toya profesjonalny clubfitting a udziałem specjalistów z Titleista.

Z okazji 15-lecia, życzymy firmie Travel & Action kolejnych sukcesów biznesowych i czekamy na kolejne Turnieje organizowane przez firmę.

 

 

 

 

TRAVEL & ACTION: Na rynku turystycznym od 2005 roku, z usług firmy korzysta większość Trenerów PGA Polska wyjeżdżających z grupami jak również kluby golfowe i osoby indywidualne. W stałej ofercie T&A znajduję się  ponad 300 destynacji na całym świecie jak również oferty „ szyte na miarę” dla najbardziej wymagających klientów.

 

 

You may also like

Comments are closed.