Wygraj rundę golfa z Adrianem Meronkiem i Mateuszem Gradeckim

W Polsce chyba każdy zainteresowany dyscypliną kibicuje Meronkowi i Gradeckiemu we wspinaczce po golfowe sukcesy. Runda golfa z najlepszymi polskimi zawodowcami do wygrania 2 czerwca tylko w turnieju Mitsubishi Motors Golf Championship.

Jak się gra w turniejach cyklu Challenge Tour? Gdzie najbardziej chcieliby zagrać? Jaką przyjmują strategię na polu, a jak się czują grając przeciw sobie? Te pytania do Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego będzie można zadać osobiście.

Unikalna nagroda

Rundę z najgłośniejszymi nazwiskami polskiego golfa będzie można wygrać 2 czerwca w turnieju Mitsubishi Motors Golf Championship. Jego zwycięzca zmierzy się z zawodowcami, ale będzie to najpewniej towarzyska potyczka. To jedyne takie zawody, a dla golfistów naprawdę wyjątkowa nagroda.

Meronk z Gradeckim to niezwykły duet i nie ma w tym słowa przesady. Obaj są wychowankami wrocławskich klubów golfowych, razem grali na uczelni East Tennessee State Universty i jeszcze jako juniorzy osiągnęli bardzo wiele. Obecnie jako zawodowcy grają w turniejach cyklu European Challenge Tour – również przeciwko sobie. Prywatnie się przyjaźnią.

Uczestnicy turnieju Mitsubishi Motors Golf Championship mogą liczyć także na nagrody od znanego na całym świecie japońskiego producenta sprzętu golfowego Mizuno.

Maciej Stuhr też zagra

Mitsubishi Motors Golf Championship zostanie rozegrany w naszym kraju po raz pierwszy. Sportowej rywalizacji będzie towarzyszyć wiele atrakcji i rozrywek. Na miejscu będzie można wziąć udział w warsztatach ikebany, origami czy parzenia herbaty. Poczęstunek? Oczywiście sushi.

Organizatorzy zapraszają także na akademię golfa. To szansa na posmakowanie tego sportu pod okiem profesjonalnych trenerów. W takiej lekcji weźmie udział aktor Maciej Stuhr. Czerwcowa sobota w Sobieniach Królewskich spodoba się również dzieciom. Dla młodszych przewidziano liczne gry i zabawy, w tym malowanie twarzy czy żonglerka.

Na gości czekać będą przygotowane do jazd testowych najnowsze samochody Mitsubishi, w tym łączący najwyższej próby design z zaawansowaną technologią Mitsubishi Eclipse Cross. Ci, którzy poszukują silnych wrażeń, znajdą je podczas jazd offroad.

Turniej startuje 2 czerwca na polu Sobienie Królewskie Golf & CC pod Warszawą.

 

You may also like

Comments are closed.