Kram Golf Cup od pięciu lat jest organizowany w konkretnym, charytatywnym celu. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację czteroletniej Lenki oraz piętnastoletniej Martyny.

Turniej zostanie rozegrany 14 lipca na polu Sand Valley Golf Resort w Pasłęku. To mistrzowskie pole golfowe otacza malowniczy polski krajobraz. Golfiści mawiają, że każdy dołek ma tutaj inną historię do opowiedzenia.

– Zapraszamy do udziału w turnieju osoby, które kochają sportową rywalizację, a także chcą wesprzeć dwie dzielne dziewczyny – mówi Zbigniew Przybysz, prezes firmy Kram, która organizuje turniej. – Środki na pomoc zbieramy wspólnie z Fundacją Pasłęk Pomagamy.

Wesprzyj Lenkę i Martynę

Czteroletnia Lenka urodziła się m.in. z wadą wrodzoną ośrodkowego układu nerwowego, wadą serca, wiotkością uogólnioną, oczopląsem, a także powiększonym obwodem głowy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie rehabilitacji oraz kupno leków.

Piętnastoletnia Martyna choruje na rozszczep kręgosłupa, porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Obecnie przygotowuje się do poważnej operacji kręgosłupa. Mimo choroby bierze czynny udział w życiu szkoły, a nawet w zawodach sportowych, np. w Biegach Filipidesa, jeżdżąc na przystawce rowerowej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na specjalistyczną rehabilitację.

Każdy wygrywa

– Kram Golf Cup to dla mnie jedno z najbardziej budujących wydarzeń w roku. Na polu panuje wyjątkowa atmosfera, a zwycięzcami okazujemy się wszyscy, ponieważ grając udaje na nam się wesprzeć osoby, które naprawdę tego potrzebują – mówi Zbigniew Przybysz.

Uczestnictwo w turnieju to niejedyny sposób na wsparcie dziewczynek. Jak jeszcze można pomóc?

  • Wpłacając dowolny datek na konto Fundacji Pasłęk Pomagamy 50 8313 0009 0009 6146 2000 0010 z dopiskiem KRAM GOLF 2018.
  • Kupując pamiątkową koszulkę lub piłeczkę. Koszulka w cenie 180 zł, Piłeczki golfowe 3 szt. w cenie 30 zł.
  • Biorąc udział w aukcji organizowanej podczas zawodów.

Kram SA to jeden z największych producentów opakowań papierowych, tekturowych i folii spożywczej dla branży spożywczej. Firma sponsoruje także inny turniej – Kram Junior Open. Te z kolei zawody mają wesprzeć rozwój młodych polskich golfistów i być stacją na drodze do ich sportowej kariery.

Dodatkowe informacje: kramgolfcup.pl

You may also like

Comments are closed.