W Stowarzyszeniu Związek Golfistów Polskich, od kilku już lat pracujemy na rzecz popularyzacji golfa w naszym kraju.

Między innymi, zbudowaliśmy bezpłatny system HCP dla wszystkich golfistów. A także bezpłatną aplikacje do analizy gry Stroke Value. Organizowaliśmy turnieje z minimalną opłatą green fee. Na naszej stronie, i przy udziale portalu golfguru.pl opublikowaliśmy setki artykułów i filmów instruktażowych.

Teraz chcemy uczynić kolejny krok i zaangażować także i Ciebie do popularyzacji golfa. Możesz to zrobić przekazując 1 % podatku na Organizację Pożytku Publicznego – Stowarzyszenie Związek Golfistów Polskich. Numer KRS: 0000556502 cel szczegółowy (ZGP2019).

Twoje pieniądze zostaną użyte zgodnie z celami statutowymi OPP ZGP, szczegółowo opisanymi tutaj: https://zwiazekgolfistow.pl/1procent.html

Najhojniejsi darczyńcy otrzymają złote i srebrne odznaki ZGP – Zasłużony dla Polskiego Golfa. Odznaki wykonane są z czystego srebra i bursztynu. Złota jest również ze srebra, ale jest galwanizowana dwukrotną warstwą 24 karatowego złota. Odznaka świetnie się prezentuje w klapie marynarki i jak najlepiej świadczy o jej właścicielu.

Jeśli chciałbyś zrobić więcej niż przekazanie jednego procenta, mamy wiele projektów, które potrzebują wsparcia osób prywatnych jak i firm. Napisz na kontakt@zwiazekgolfistow.pl

 

www.zwiazekgolfistow.pl

You may also like

Comments are closed.