Toya Golf & Country Club Wrocław

Które leży tylko kilka kilometrów na północ od centrum Wrocławia jest jednym z piękniejszych pól golfowych w Polsce, powstało na terenie byłego poligonu wojskowego, czego ślady są miejscami wyraźnie widoczne i nadają dołkom niespotykany charakter. Delikatne wzniesienia i liczne stawy, które wydają się naturalne, powstały na obszarze, który był pierwotnie niemal zupełnie płaski. Projektant, Anglik Jeremy Pern nadał otwartym częściom pola styl links, a tym biegnącym wzdłuż lasu i między malowniczymi jeziorami styl parkowy.

hotel haston golfguru 2

Gdzie golfiści mogą przenocować odwiedzając to piękne pole ?

Rekomendacja Golfguru to nowoczesny hotel Haston City który usytuowany jest w odległości 4 km od centrum Wrocławia oraz 7 km od pola golfowego.

Dodatkowym atut to położenie Hotelu zaledwie kilka minut od zjazdu z autorstrady A8/S8. Dzięki tej lokalizacji zaraz po dotarciu do Wrocławia możemy zameldować się i odpocząć w hotelu bez konieczności przebijania się przez korki w centrum Wrocławia.

Na terenie hotelu znajduje się duży parking który jest całodobowo monitorowany . W związku z tym nie musimy zabierać sprzętu golfowego do pokoju i możemy go bezpiecznie zostawić w samochodzie na parkingu.

Hotel jest cichy i spokojny a wszystkie pokoje są dźwiękoszczelne. Pokoje są duże i wygodne.  Hotel oferuje wiele kanałów sportowych na których można od czasu do czasu znaleźć transmisje z turniejów golfowych. Niestety nie ma Golf Channel TV ale może w przyszłości się pojawi i ten kanał

Śniadanie jest serwowane w postaci bufetu na parterze budynku w przestronnej Sali. Zachowane są wszelkie warunki bezpieczeństwa. Posiłki są oddzielone plastikową ścianką i podawane przez obsługę.

hotel haston golfguru 7 Kopiowaniehotel haston golfguru 6

 

 

 

 

 

Dojazd do pola Toya Golf,

Na pole można dojechać samochodem . taksówka    lub można skorzystać z transportu hotelowego lub transportu z pola golfowego dla większych grup.

haston golfguru Maly

Po rundzie restauracja serwuje między innymi doskonałą włoską pizzę.

Hotel jest też doskonałym miejscem do połączenia gry w golfa i biznesu. Oferuje salę bankietowa i sale konferencyjne

Podsumowując.

Hotel Haston we Wrocławiu to idealne miejsce dla każdego golfisty który chciałby w ciszy i spokoju a zarazem kilka minut od pola zamieszkać w luksusowych warunkach. Doskonała lokalizacja oraz wyśmienite jedzenie powoduje że chce się wracać do tego miejsca.

hotel haston golfguru 5 Kopiowanie

 

 

You may also like

Comments are closed.